ebook Powrót z Północy - audiobook
3.59 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 104)

Powrót z Północy - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wisła Story
E-book - najniższa cena: 26.92
Audiobook - najniższa cena: 33.84
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
33.84 zł Lub 30.46 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
33.89 zł
39.90 zł
Inne proponowane

Thriller Mai Wolny, autorki znakomitego „Księgobójcy”. Tym razem czeka nas podszyta grozą wędrówka po odrealnionych syberyjskich osadach, w których spotykamy młodego Stalina, Rasputina, a także Nicefora – watażkę tworzącego nowe państwo. Mroczna powieść pełna gęstniejącego napięcia. Rzeczywistość miesza się w niej ze snem, przeszłość z teraźniejszością, a historia ze zmyśleniem.

Współczesność. Z moskiewskiego dworca odjeżdża spóźniony pociąg. Transsyberyjska przygoda przebiega początkowo w pogodnej atmosferze, jednak kiedy wagony pustoszeją, komórki tracą zasięg, a pociąg wydaje się zbaczać z wyznaczonej trasy, Olgę Forys i jej znajomych ogarnia niepokój. Następujące później wydarzenia na zawsze odmienią życie piątki bohaterów.
W przededniu I wojny światowej podróż w tym samym kierunku odbywa zdolny inżynier, Michał Forys z warszawskiej firmy Rudzki i S-ka. Pod jego nadzorem ma stanąć na rzece Amur jeden z najdłuższych mostów świata. Dla mężczyzny uwikłanego w skomplikowane związki uczuciowe, obciążonego mroczną sprawą z przeszłości, wyjazd na Syberię może stać się zarówno życiową szansą, jak i przekleństwem.
„Powrót z Północy” to fascynująca wędrówka po odrealnionych syberyjskich osadach, w których spotykamy młodego Stalina, Rasputina, a także Nicefora – XVII–wiecznego watażkę tworzącego nowe państwo. W tej pełnej gęstniejącego napięcia powieści rzeczywistość miesza się ze snem, przeszłość z teraźniejszością, a historia ze zmyśleniem.

„Bardzo chciałam napisać powieść o drodze i o śmierci. Syberia jest jednym i drugim” – Autorka

Powrót z Północy - audiobook od Maja Wolny możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć