ebook Queen. Nieznana historia
3.47 / 5.00 (liczba ocen: 995) Ilość stron (szacowana): 590

Queen. Nieznana historia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.93
Audiobook - najniższa cena: 31.99
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
31.00 zł
22.93 zł
27.22 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Queen. Nieznana historia to rock’n’rollowa opowieść z czasów świetności muzycznego szaleństwa, snuta ze sceny, zza kulis i ze studyjnego zacisza. Ten niepowtarzalny zapis autorstwa Petera Hince’a, który spędził z zespołem wiele lat jako członek ekipy technicznej, rzuca zupełnie nowe światło na Freddiego Mercury’ego, Briana Maya i ich kolegów z jednej z grup wszech czasów. To spojrzenie świeże i nowe, bo osobiste, wykraczające dalece poza monotonię zwyczajnej biografii.

Książka odkrywa szereg nierzadko zaskakujących faktów z życia Queen i ich lidera, ale Hince ani na chwilę nie zniża się do poziomu kolorowego tabloidu. To nie historia rodem z brukowej prasy, ale przepustka access all areas do muzycznej przygody życia. Queen. Nieznana historia to esencja tego, co składa się na żywot rock’n’rollowca.

Dodatkiem do publikacji są unikatowe zdjęcia z archiwum autora, które stały się elementem wystawy poświęconej zespołowi – Queen: The Unseen Archive.

Redaktorem polskiego wydania i autorem wstępu jest Roman Rogowiecki, dziennikarz i manager, współautor pierwszej polskiej encyklopedii rocka, znawca i wielki fan Queen.

O autorze:

Peter Hince – Brytyjczyk, który w latach 70 i 80-tych, był członkiem i szefem ekipy technicznej zespołu Queen. W tym czasie towarzyszył zespołowi podczas tras koncertowych oraz pracy w studio. Hince jest także fotografem i autorem wielu unikatowych zdjęć Freddiego Mercury oraz członków Queen. Obecnie zajmuje się pisaniem i pracuje jako fotograf. Jest również autorem wystawy: Queen, The Unseen Archive.

Queen. Nieznana historia od Peter Hince możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Dla fanów Queen fajna, bo trochę smaczków o zespole. Jak dla mnie trochę za bardzo jako osobisty pamiętnik autora.

  • Awatar

    Książka opisywana jako nowa i świeża bo osobista. Prawda jest taka, że bardzo miło jest po latach przeczytać coś jeszcze na temat tego zespołu i poznać jeszcze kilka ciekawych faktów, o których do tej pory być może nie miało się pojęcia.
    O tym, czy Peter Hince nie przesadził ze świeżością i osobistością - najlepiej przekonajcie się sami. Nie można też nie wspomnieć o bardzo ciekawym materiale ilustracyjnym.

Warto zerknąć