ebook Queen. Nieznana historia
3.54 / 5.00 (liczba ocen: 872) Ilość stron (szacowana): 590

Queen. Nieznana historia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.94
ebookpoint#ebookpoint
29.67 zł
20.94 zł
22.19 zł
28.52 zł
29.32 zł
29.67 zł
29.67 zł
29.70 zł
31.06 zł
31.41 zł
31.41 zł
Inne proponowane

Queen. Nieznana historia to rock’n’rollowa opowieść z czasów świetności muzycznego szaleństwa, snuta ze sceny, zza kulis i ze studyjnego zacisza. Ten niepowtarzalny zapis autorstwa Petera Hince’a, który spędził z zespołem wiele lat jako członek ekipy technicznej, rzuca zupełnie nowe światło na Freddiego Mercury’ego, Briana Maya i ich kolegów z jednej z grup wszech czasów. To spojrzenie świeże i nowe, bo osobiste, wykraczające dalece poza monotonię zwyczajnej biografii.

Książka odkrywa szereg nierzadko zaskakujących faktów z życia Queen i ich lidera, ale Hince ani na chwilę nie zniża się do poziomu kolorowego tabloidu. To nie historia rodem z brukowej prasy, ale przepustka access all areas do muzycznej przygody życia. Queen. Nieznana historia to esencja tego, co składa się na żywot rock’n’rollowca.

Dodatkiem do publikacji są unikatowe zdjęcia z archiwum autora, które stały się elementem wystawy poświęconej zespołowi – Queen: The Unseen Archive.

Redaktorem polskiego wydania i autorem wstępu jest Roman Rogowiecki, dziennikarz i manager, współautor pierwszej polskiej encyklopedii rocka, znawca i wielki fan Queen.

O autorze:

Peter Hince – Brytyjczyk, który w latach 70 i 80-tych, był członkiem i szefem ekipy technicznej zespołu Queen. W tym czasie towarzyszył zespołowi podczas tras koncertowych oraz pracy w studio. Hince jest także fotografem i autorem wielu unikatowych zdjęć Freddiego Mercury oraz członków Queen. Obecnie zajmuje się pisaniem i pracuje jako fotograf. Jest również autorem wystawy: Queen, The Unseen Archive.

Queen. Nieznana historia od Peter Hince możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Książka opisywana jako nowa i świeża bo osobista. Prawda jest taka, że bardzo miło jest po latach przeczytać coś jeszcze na temat tego zespołu i poznać jeszcze kilka ciekawych faktów, o których do tej pory być może nie miało się pojęcia.
    O tym, czy Peter Hince nie przesadził ze świeżością i osobistością - najlepiej przekonajcie się sami. Nie można też nie wspomnieć o bardzo ciekawym materiale ilustracyjnym.

Warto zerknąć