ebook Uwierz w miłość, Calineczko
3.72 / 5.00 (liczba ocen: 588) Ilość stron (szacowana): 384

Uwierz w miłość, Calineczko
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - polecana oferta: 24.31
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
24.31 zł Lub 21.88 zł
29.89 zł Lub 26.90 zł
29.90 zł
29.90 zł
24.30 zł
24.31 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Usiądź wygodnie i zrelaksuj się. Weź do ręki niezwykłą opowieść o Mai, która pozostaje wierna swoim marzeniom niczym baśniowa Calineczka… Nie ma nic wspanialszego niż dwie bratnie dusze, które spotykają się po latach. Chciałoby się wykrzyknąć, że miłość zawsze znajdzie właściwą drogę. Jednak rzeczywistość może nas zaskoczyć, a pozory mylą…

Los pisze dla Mai swój własny scenariusz. Nadopiekuńcza ciotka usiłuje po swojemu ułożyć życie dziewczyny, lecz nie tylko ona…
Czy świąteczny czas okaże się dla Mai łaskawy? Przekonaj się, że małe cuda są możliwe – wystarczy w nie tylko uwierzyć. 
Po bestsellerach „Garść pierników, szczypta miłości” i „Obudź się, Kopciuszku” Natalia Sońska po raz kolejny czaruje urzekającym, zimowym klimatem. Zakochasz się w jej powieściach!

Uwierz w miłość, Calineczko od Natalia Sońska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Uwierz w miłość, Calineczko to kolejna książka świąteczna, którą udało mi się przeczytać w tym roku. Czy środek jest tak samo piękny jak okładka? Zapraszam!

Autorka opisuje historię Mai, obecnie trzydziestoletniej panny, mieszkającej z ukochaną ciocią. Maja wychowywała się w domu dziecka, a po uzyskaniu dorosłości wreszcie mogła zamieszkać z ciocią, gdzie czuje się kochana i bezpieczna. Według jej opiekunki Maja ma wszystko, brakuje jej tylko męża i dzieci do szczęścia. Ciocia planuje wyswatać siostrzenicę z najlepszym przyjacielem Mai - Bartkiem. Ale czy to jej się uda? Podobno nawet jest już zamówiona sala na ich wesele...

Maja spędza dużo czasu z Bartkiem, wiele osób uważa ich za parę, oni jednak traktują siebie jak przyjaciół. W międzyczasie Maja poznaje gburowatego Wojtka, czy to będzie jej nowa miłość?

Książka może się podobać, myślę, że inaczej odbierze się osoba młoda, nie mająca jeszcze takiego doświadczenia życiowego jak ja (zabrzmiało jakbym była całkiem stara). Na pewno spodoba się wielbicielom romansideł, których ja osobiście nie znoszę.

To lekka i ciepła powieść, którą można skończyć w jeden wieczór. Historia ciekawa, choć niestety przewidywalna, co może nie jest takim grzechem, ale szczerze mówiąc trochę się zawiodłam. A może wszystko przez to nasycenie książek świątecznych?

Nie lubię pisać, że coś mi się średnio podobało, ale z drugiej strony chcę pisać prosto z serca to co czuję. Nie porwała mnie ta książka tak jak tego oczekiwałam. To nie znaczy, że jest zła, bo na pewno nie jest. Jak dla mnie mało się działo, główna bohaterka była taka momentami... nijaka. Powieść optymistyczna, ale zabrakło mi tego czegoś, tej kropki na i. Jak dla mnie fabuła jest za mocno przesłodzona i trochę taka infantylna. Czytałam inne książki autorki i dla mnie ta osobiście jest najsłabsza, ale wiadomo to tylko moje subiektywne zdanie.

Wielki plus za klimat powieści - zaśnieżone Zakopane nadaje się idealnie na książkę stricte świąteczną.

Ocena: 3+/6

©Matka książkoholiczka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć