ebook Inni ludzie - audiobook
3.67 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1223)

Inni ludzie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 17.94
Audiobook - najniższa cena: 29.45
wciąż za drogo?
34.32 złpremium: 22.14 zł Lub 22.14 zł
29.45 zł Lub 26.51 zł
36.90 zł
36.90 zł Lub 33.21 zł
29.65 zł
33.21 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Miasto zatrute smogiem i pogardą, drogie auta i tanie relacje, wysokie aspiracje i najniższe pobudki. Z potoków hiphopowej nawijki wyłania się wizja współczesnej Warszawy najwyższej literackiej próby – poetycka i wulgarna, zabawna i mroczna. I jak cios między oczy zadane pytanie: czy inni ludzie to przypadkiem nie my? Tak potrafi tylko Dorota Masłowska!

„Inni ludzie” to gatunkowa hybryda, polifoniczny utwór-potwór, którego komiksowo uproszczone postacie, jak to u Masłowskiej, znowu są tylko bohaterami posiłkowymi. Bo prawdziwym, najważniejszym bohaterem jest tu język, którym mówią (albo który mówi nimi): buzujący energią i dowcipem, a jednocześnie brutalny, kaleki, pełen niechęci i uprzedzeń. To w nim rozgrywa się erozja więzi, resztek wyższych uczuć i ludzkiej solidarności. To on, śmieszny i potworny jednocześnie, zadaje bolesne pytania o moment, w którym znaleźliśmy się jako wspólnota.

AUDIOBOOK W REŻYSERII AGNIESZKI GLIŃSKIEJ Z MUZYKĄ MARIUSZA OBIJALSKIEGO W WYKONANIU:
Małgorzaty Bieli, Moniki Borzym, Karoliny Czarneckiej, Szymona Falacińskiego, Marcina Januszkiewicza, Pauliny Puślednik, Franciszka Przybylskiego, Patryka Szwichtenberga

Inni ludzie - audiobook od Dorota Masłowska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć