ebook Stare miłości i nowe rozterki
3.39 / 5.00 (liczba ocen: 119)

Stare miłości i nowe rozterki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Lira
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 20.30
Audiobook - najniższa cena: 21.00
wciąż za drogo?
25.10 złpremium: 16.19 zł Lub 16.19 zł
23.04 zł
26.99 zł
20.30 zł
20.74 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W życiu rezolutnej Ewy, która dała się już poznać czytelniczkom „Singielki w Londynie“, następują kolejne rewolucje. Tytułowa bohaterka będzie przeżywać upadki i wzloty miłosne, leczyć złamane serce, zmieniać stanowisko pracy i przeprowadzać się. Czy te doświadczenia sprawią, że Ewa straci swój optymizm i naturalną otwartość na świat? Czy singielka z Polski, mimo przeciwności losu, nadal wytrwale szukać będzie szczęścia i prawdziwej miłości? „Singielka w Londynie” to ciepła i zabawna opowieść o tym, że wszelkie przeciwności losu warto pokonywać z uśmiechem.

Autorka - Marta Matulewicz to miłośniczka książek, dobrego kina i pięknych perfum, która po dziesięcioletnim pobycie w Wielkiej Brytanii postanowiła, że czas wracać do Polski (i przywiozła ze sobą ponad osiemdziesiąt pudeł ciuchów). Napisała „Singielkę w Londynie” po to, aby kobiety, czytając o jej losach, mogły zaśmiewać się do łez.

Stare miłości i nowe rozterki od Marta Matulewicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć