ebook Vincent Boys
3.97 / 5.00 (liczba ocen: 70137)

Vincent Boys
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 21.91
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
21.91 zł Lub 19.72 zł
31.90 zł
31.90 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
22.41 zł
24.45 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Fenomen self-publishingu: 100 tysięcy sprzedanych egzemplarzy! Bad boy, zakazana relacja i lato, które wszystko zmieni… Ognista opowieść o zakazanej miłości, która kusi najbardziej.

Ashton jest zmęczona byciem grzeczną dziewczynką, która spełnia oczekiwania wszystkich Idealna uczennica, idealna córka, idealna dziewczyna swojego idealnego chłopaka, Sawyera.
Kiedy Sawyer wyjeżdża z miasta, do życia Ashton ponownie wkracza ich wspólny, najlepszy przyjaciel z dzieciństwa, Beau. Chłopak jest prawdziwym bad boyem i najseksowniejszym facetem, jakiego kiedykolwiek widziała. Chociaż dziewczyna wmawia sobie, że próbuje tylko odbudować dawną więź, to szybko przekonuje się, że stąpa po kruchym lodzie. Bycie grzeczną jeszcze nigdy nie było tak trudne.
Czy Ashton będzie miała odwagę zrobić coś, czego sama pragnie?

Vincent Boys od Abbi Glines możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Z twórczością Abbi Glines miałam okazję spotkać się już przy okazji mojej lektury książki Przypadkowe szczęście. Książka, którą udało mi się przeczytać w ostatnim czasie, jest to historia miłosna z perspektywy bardzo młodych osób, więc i moje odczucia co do twórczości autorki są inne. Jesteście ciekawi jak jej poszło?

Główna bohaterka na początku mnie zirytowała tą swoją perfekcyjnością. Idealny wygląd, idealne zachowanie, idealny chłopak i idealna rodzinka. Jednak kiedy Ashton odsłoniła tą swoją dawną siebie, polubiłam ją niemal od razu. Umówmy się, kto chciałby przyjaźnić się z panną idealną?

Beau to drugi główny bohater, który mimo swojej słabości do Ashton, nie pozwala sobie na więcej niż przyjaźń z nią. Gdyby dziewczyna była z jakimś obcym chłopakiem, to podejrzewam, że bohater nie wahałby się ani chwili. Jednak nasza panna jest w związku z kuzynem Beau- Sawyerem, który również jest idealny w każdym calu.

Fabuła tej książki jest bardzo schematyczna, ale myślę, że tutaj należy zwrócić uwagę na rok,w którym została ta książka wydana za granicą. W 2012 roku na rynku było tylko kilka takich opowieści o grzecznej dziewczynie i niegrzecznym chłopaku. Obecnie takich powieści mamy mnóstwo i nie udałoby się ich policzyć nawet na palcach dwóch dłoni.

Jednak mimo tej schematyczności, historia mnie naprawdę urzekła i nie mogłam się oderwać od lektury tej książki. Za każdym razem, gdy bohaterowie byli smutni albo szczęśliwi - ja odczuwałam ich emocje dwa razy bardziej. Pisząc to, dochodzę do wniosku, jak bardzo wciągnęłam się w tę historię i mimo wszystko chwyciła mnie ona za serce. Bardzo lubię czytać raz na jakiś czas takie słodko-gorzkie powieści, bo wiem, że są one takim trochę wytchnieniem od kryminałów czy fantastyki.

Autorka równie dobrze radzi sobie z powieściami typowo dla młodzieży, jak i z powieściami YA, więc tutaj nie było miejsca na rozczarowanie. Jestem zakochana i czekam na możliwość przeczytania kolejnych części z tej serii.

Ocena: 5+/6
©Inthefuturelondon
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć