ebook Tylko dla ciebie
4.14 / 5.00 (liczba ocen: 7724)

Tylko dla ciebie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 16.90
wciąż za drogo?
25.02 złpremium: 16.14 zł Lub 16.14 zł
16.90 zł
21.52 zł Lub 19.37 zł
26.90 zł Lub 24.21 zł
16.89 zł
20.98 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (10)
Inne proponowane

Druga część seksownej historii, która miała swój początek w raju. Jack i Sydney spędzili razem jeden idylliczny tydzień. To miała być tylko wakacyjna przygoda, ale szybko się okazało, że dla obojga wspólny czas znaczy coś o wiele więcej…

Jack i Sydney próbują teraz zbudować prawdziwy związek i wszystko wskazuje na to, że mają szansę na szczęśliwe zakończenie. Jednak Sydney otrzymuje propozycję zawodową, o jakiej zawsze marzyła, i postanawia, że nie zmarnuje takiej szansy.
Podążając za marzeniami, Sydney wyrusza w tournée. Podczas koncertów towarzyszy jej mężczyzna, któremu nie jest obojętna. Czy wakacyjna miłość Jacka i Syd ma szansę przetrwać w prawdziwym życiu?

Tylko dla ciebie od Vi Keeland możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Kilka miesięcy temu, jeszcze w wakacje przeczytałam swoją pierwszą książkę autorstwa Vi Keeland. Była to książka o uroczym tytule Tylko Twój. Choć tamta książka jakoś szczególnie mnie nie zachwyciła, to jednak zdecydowałam się przeczytać tom drugi. Czy tym razem było lepiej?

Sydney zdecydowanie zyskała w moich oczach. Dlaczego? Już Wam mówię. Podczas pewnej sytuacji, gdy jeden z niezwykle przystojnych mężczyzn zaczyna z nią flirtować, a na końcu ją całuje - ona nie rzuca się w jego ramiona, nie zatraca się w nim. W głowie cały czas ma Jacka i pomijam już to że prawdopodobnie bała się jego reakcji. Książek tego typu przeczytałam już kilka, a w niektórych bohaterki najpierw wpadały w ramiona przystojniaka, a potem zżerało ich sumienie z powodu zdrady.

Jacka jak nie lubiłam wcześniej, tak teraz nie przepadam za nim specjalnie. Chociaż bardzo spodobało mi się jego postępowanie w stosunku do Sydney, kiedy była w trasie. Jakie? A tego to już musicie się sami dowiedzieć. Ja jestem pełna podziwu dla tego bohatera, za takie poświęcenie. Mało który mężczyzna dobyłby się na taki czyn.

Sienna nadal wymiata i jest najbardziej charakterystyczną bohaterką tych książek. Taka przyjaciółka to zdecydowanie skarb.

Jest to historia miłosna dwojga ludzi, którzy mimo przeciwności losu są gotowi na walkę o ich związek. Pierwsza część nie za bardzo przypadła mi do gustu, ale ta druga chwyciła mnie za serce. Vi Keeland nadal skupia się na związku głównych bohaterów, ale nie tylko.

Mogłabym tak pisać bez końca, ale zależy mi na tym, by ta recenzja była krótka i na temat. Myślę, że lektura Tylko dla ciebie będzie idealna dla miłośniczek dobrego romansu, pełnego namiętności i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Ze swojej strony, naprawdę polecam.

Ocena: 5/6
©Inthefuturelondon
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć