Myśl i bogać się. Jak zrealizować ambicje i osiągnąć sukces - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 4.17 / 5.00
liczba ocen e-booka: 129425
EMPIKGO#Empik GO
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
39.90 zł
44.45 zł
Pozostałe księgarnie
30.58 zł
35.91 zł
Opis:

Potrzebujesz bodźca, aby zmienić swoje podejście do sukcesu i zacząć się bogacić? Chciałbyś poznać sekrety skutecznego działania? Ten poradnik został stworzony z myślą o Tobie!

Najpotężniejszym dostępnym nam narzędziem jest nasz umysł!

– Zwalcz swoje słabości.
– Zaplanuj swój sukces.
– Zdobądź fortunę.

Co sprawia, że niektórzy ludzie przez całe swoje życie idą naprzód, rozwijają się, zdobywając i pomnażając bogactwo i szczęście, podczas gdy inni stoją w miejscu? Co daje jednym ogromną energię, a innych czyni nieudolnymi? Co sprawia, że jeden radzi sobie ze wszystkimi problemami, znajdując własną drogę, która bezpiecznie pozwala mu przejść przez burzliwe momenty w życiu i spełnić najistotniejsze marzenia, podczas gdy inny walczy i ponosi klęskę? Odpowiedź jest pozornie prosta -- tą tajemniczą siłą jest umiejętność myślenia i dążenia do sukcesu. Każdy z nas może zastosować ją w swoim życiu, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Teraz tajemnica tego, jak osiągnąć fortunę, leży w zasięgu Twojej ręki.
Książka „Myśl i bogać się. Jak zrealizować ambicje i osiągnąć sukces” to już klasyka literatury motywującej. Uważana jest za motor, który pchnął niezliczone rzesze ludzi w kierunku sławy i fortuny. Jej poprzednie edycje zmieniły życie milionów ludzi i zostawiły po sobie spuściznę sukcesu w osobach liderów w biznesie, rządzie i organizacjach obywatelskich oraz ogromnych majątkach stworzonych dzięki zawartym w niej radom. Przedstawia sprawdzoną i pewną metodę przezwyciężenia wszystkich przeszkód, zrealizowania każdej ambicji i osiągnięcia sukcesu. Pokazuje, jak ją stosować, i powoduje, że od razu zaczynasz działać.

– Potęga pragnienia i wiary w sukces.
– Znaczenie wiedzy i wyobraźni.
– Planowanie swojego rozwoju.
– Sztuka wytrwałości.
– Wykorzystywanie świadomości i podświadomości.
– Pokonywanie przeszkód i obaw.

Czytając tę książkę, dowiesz się, dlaczego niektórzy ludzie zdobywają olbrzymie fortuny i szczęście, a potem staniesz się jednym z nich.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć