ebook Sense and Sensibility. Rozważna i romantyczna (w wersji angielskiej)
4.06 / 5.00 (liczba ocen: 840362)

Sense and Sensibility. Rozważna i romantyczna (w wersji angielskiej)
ebook: pdf

E-book - najniższa cena: 5.50
8.50 złpremium: 5.10 zł Lub 5.10 zł
5.50 zł
8.40 zł Lub 7.56 zł
8.51 zł Lub 7.66 zł
8.93 zł
9.79 zł
Inne proponowane

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób, w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Rozważna i romantyczna (ang. Sense and Sensibility) – pierwsza opublikowana powieść angielskiej pisarki Jane Austen, wydana w 1811 roku. Rozważna i romantyczna jest najbardziej zbliżoną do romansu powieścią Austen, choć charakterystyczne dla tej pisarki trafne obserwacje ówczesnej obyczajowości, humor i interesujące portrety psychologiczne bohaterek sprawiły, że także ta książka cieszy się niesłabnącą popularnością również obecnie.

Rozważna i romantyczna należy wraz z Opactwem Northanger i Dumą i uprzedzeniem do grupy trzech wcześniejszych powieści Jane Austen, które zostały napisane w latach dziewięćdziesiątych osiemnastego wieku, a potem przerobione. Dopiero po sukcesie Rozważnej i romantycznej pisarka rozpoczęła pracę nad utworami zaliczanymi do drugiej fazy jej twórczości: Mansfield Park, Emmą i Perswazjami [źródło: Wikipedia]


Sense and Sensibility. Rozważna i romantyczna (w wersji angielskiej) od Jane Austen możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć