ebook Przygody brygadjera Gerarda. The Adventures of Gerard - wydanie dwujęzyczne
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Przygody brygadjera Gerarda. The Adventures of Gerard - wydanie dwujęzyczne
ebook: pdf

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 13.92
wciąż za drogo?
16.28 złpremium: 10.50 zł Lub 10.50 zł
13.92 zł Lub 12.53 zł
15.99 zł
17.50 zł Lub 15.75 zł
13.92 zł
14.42 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Publikacja dwujęzyczna

Proponujemy Państwu publikację dwujęzyczną – angielską i polską. Pozwala ona czytać tekst oryginalny, wydany po raz pierwszy w języku angielskim w roku 1903, a także zapoznać się z jednym z najlepszych jego tłumaczeń.

Powieść napisana została przez twórcę kultowej postaci detektywa Sherlocka Holmesa.

Arthur Conan Doyle to szkocki pisarz, lekarz, wolnomularz, spirytysta, czołowy przedstawiciel nurtu powieści detektywistycznych. Przygody brygadjera Gerarda pozwolą nam zapoznać się z emocjonującymi losami innego niż Sherlock Holmes, lecz również ciekawego, bohatera.


Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób, w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.


Przygotowaliśmy także wiele innych publikacji dwujęzycznych w zdecydowanie atrakcyjnych cenach. Znajdą się wśród nich książki dla dorosłych i dla dzieci. Sprawdź ofertę i wybierz te książki, które najbardziej Ci odpowiadają. Czytanie dzieł w oryginale to skuteczna i bardzo przyjemna metoda nauki języka obcego. Polskie tłumaczenie zapewnia natomiast całkowite zrozumienie treści także przez osoby, których znajomość języka obcego nie jest zaawansowana. Dzieło można czytać w dowolnej wersji językowej.

Przygody brygadjera Gerarda. The Adventures of Gerard - wydanie dwujęzyczne od Arthur Conan Doyle możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć