ebook 25 lat niewinności: Historia Tomasza Komendy
3.82 / 5.00 (liczba ocen: 435)

25 lat niewinności: Historia Tomasza Komendy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 6 miesiącach
E-book - najniższa cena: 17.59
wciąż za drogo?
-12% 17.59 zł
Inne proponowane

Historię Tomasza Komendy zna chyba dziś w Polsce każdy. To człowiek, który spędził w więzieniu 18 lat, będąc skazanym za przestępstwo, którego się nie dopuścił. W reportażu 25 lat niewinności: Historia Tomasza Komendy autor, Grzegorz Głuszak przedstawia czytelnikowi pierwszą i niebywale wzruszającą rozmowę z człowiekiem, który przeszedł przez piekło polskiego więziennictwa.

W rozmowie zostają ujawnione tajemnice, o których nigdy nie miała dowiedzieć się opinia publiczna. Z tego e-booka dowiesz się kto odkrył prawdę o niewinności niesłusznie skazanego za gwałt 23 letniego wówczas mężczyzny oraz jakich nieprawidłowości dopuściły się organy ścigania w trakcie prowadzenia sprawy związanej z gwałtem i zabójstwem Małgorzaty Kwiatkowskiej.

Ten reportaż to niewiarygodna historia młodego mężczyzny, który nigdy nie poddał się walce z bezdusznym aparatem państwowym. Jego determinacja oraz drobiazgowa praca ludzi, którzy uwierzyli Tomaszowi Komendzie, doprowadziła do uniewinnienia i zwolnienia z wwiezienia.

To sprawa niebywale oburzająca, wstrząsająca i w swoim oddźwięku tragiczna. Podczas lektury tego e-booka przygotuj się na lawinę negatywnych emocji, które targają czytelnikiem, odczuwającym totalną niemoc i bezwzględność ludzi, którzy wsadzili za kraty niewinnego człowieka.

25 lat niewinności: Historia Tomasza Komendy to reportaż doskonały, o niewyobrażalnej ludzkiej sile I determinacji.

25 lat niewinności: Historia Tomasza Komendy od Grzegorz Głuszak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2020. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dajcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Warto przeczytać.

Warto zerknąć