ebook Mój szef jest idiotą - audiobook
3.22 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 153) Ilość stron (szacowana): 344

Mój szef jest idiotą - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 25.56
Audiobook - najniższa cena: 25.56
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
25.56 zł Lub 23.00 zł
26.90 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
32.90 zł
26.06 zł
29.61 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Czy wiecie, że ludzie najczęściej zwalniają się z powodu szefa, a nie z powodu pracy? Znany szwedzki trener i ekspert w dziedzinie komunikacji rozprawia się ze złymi przełożonymi. I przekonuje, że nawet z najcięższymi przypadkami można sobie poradzić.

Zastanawiasz się czasami, dlaczego szef zachowuje się tak a nie inaczej? Rozmyślasz, jak powinieneś ułożyć sobie z nim relacje, by praca przestała być horrorem? A może sam jesteś szefem i codziennie zmagasz się z pracownikami, którzy ewidentnie się obijają? Jeśli tak, to ta książka jest właśnie dla Ciebie.
Powiedzmy sobie szczerze: świat jest pełen złych szefów. Na każdym szczeblu, w każdej firmie znajdziemy szefów, którzy przysparzają problemów sobie, współpracownikom, są niekompetentni i zwyczajnie wredni. Mamy szefów, którzy unikają odpowiedzialności, i takich, przez których przemawia czyste zło. Część z nich jest tak nieudolna, że firma w zasadzie dałaby sobie lepiej radę bez nich. Jesteś tego świadomy, a mimo to codziennie musisz wykonywać ich głupie polecenie. I do tego z uśmiechem…
Pewnie często zadajesz sobie pytanie, co właściwie myśli twój szef i skąd się biorą jego irracjonalne zachowania. Dlaczego więc nie przyjrzeć się źródłom niektórych jego dziwactw, aby zabezpieczyć się przed ich przykrymi skutkami?

Unikanie bycia palantem nie wymaga żadnego wykształcenia. Wystarczy tylko trochę zdrowego rozsądku…

Mój szef jest idiotą - audiobook od Thomas Erikson możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć