ebook Randka
3.9 / 5.00 (liczba ocen: 4139)

Randka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 15.50
wciąż za drogo?
15.50 zł
28.83 złpremium: 18.60 zł Lub 18.60 zł
31.00 zł
31.00 zł Lub 27.90 zł
31.00 zł Lub 27.90 zł
24.80 zł
25.48 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jedna noc może zmienić wszystko. Przekonana przez przyjaciół, że powinna pogodzić się z rozpadem małżeństwa i niedawną separacją, Ali umawia się przez portal randkowy na spotkanie z nowym mężczyzną… Thriller psychologiczny, który uzależnia!

Sobotni wieczór zaczyna się niewinnie, jednak gdy Alison budzi się w niedzielę rano, odkrywa, że cały jej świat wywrócił się do góry nogami. Jest sama w swoim mieszkaniu i nie pamięta, co się jej przytrafiło. Z rany na jej głowie sączy się krew, a gdy spogląda w lustro, nie rozpoznaje swojej twarzy. Co więcej, Ali nie rozpoznaje też nikogo z przyjaciół i rodziny. I nie potrafi zidentyfikować osoby, która najwyraźniej zamierza zniszczyć jej życie…
„Randka”, kolejna powieść bestsellerowej autorki takich hitów, jak: „Siostra”, „Prezent” czy „Surogatka”, to trzymający w napięciu thriller, który nie pozwoli ci zasnąć aż do świtu.

Randka od Louise Jensen możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Nie tak dawno temu pisałam Wam o książce Surogatka. Powieść ta wywarła na mnie ogromne wrażenie, tym bardziej z wielkim entuzjazmem sięgnęłam po najnowszą publikację Louise Jensen pod tytułem Randka.

Ali wciąż nie może się pogodzić z rozpadem swojego małżeństwa. Za namową znajomych zakłada profil na jednej z witryn randkowych i umawia się na spotkanie z mężczyzną poznanym na tym portalu. Niestety, coś na tej randce poszło nie tak. Alison budzi się bowiem następnego dnia co prawda w swoim mieszkaniu, ale za to z krwawiącą raną na głowie. Ma w pamięci wielką lukę i nie może przypomnieć sobie co wydarzyło się poprzedniej nocy. Na domiar złego nie rozpoznaje swojej twarzy w lustrze. Szybko okazuje się, że Ali nie rozpoznaje również nikogo z rodziny ani przyjaciół. Co przydarzyło się dziewczynie feralnej nocy? Jakie konsekwencje tych zdarzeń teraz będzie musiała ponieść? Czy grozi jej niebezpieczeństwo?

Randka co prawda zrobiła na mnie mniejsze wrażenie niż wspomniana już wyżej Surogatka, nie zmienia to faktu, że jej lektura ciekawi niemal od pierwszych stron. Akcja rozwija się w niej strona po stronie, stopniowo budując coraz większe napięcie, by wybuchnąć na sam koniec. Kilka razy miałam swoje typy na to kto i w jaki sposób skrzywdził Ali. Za każdym razem jednak nowe fakty wskazywały na to, że nic nie jest takie, jakim się wydaje…

Powieść czyta się niezwykle szybko i sprawnie. Pomijając bardzo przejrzysty i ciekawy styl pisania Louise Jensen, Randka dodatkowo naprawdę mocno wciąga i trudno się od niej oderwać. Szczególnie w drugiej połowie.

Ocena: 5/6
©Kocham Cię, moje życie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć