Playboy za sterami
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria: /
średnia ocena: 4.16 / 5.00
liczba ocen: 13606
Ilość stron (szacowana): 280
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
29.60 zł
35.15 zł
Pozostałe księgarnie
29.60 zł
31.44 zł
Opis:

Przed dokonaniem najważniejszego wyboru w swoim życiu należy się zastanowić. Najlepiej pojechać gdzieś na kilka dni i porządnie wszystko przemyśleć. W takiej sytuacji ani ognisty flirt, ani spontaniczny wypad do Brazylii u boku przystojnego podrywacza nie jest dobrym pomysłem. Nawet jeśli ten podrywacz jest pilotem pełnym nieziemskiego czaru, a przy tym ma naprawdę słodki dołeczek w brodzie.

Kendall Sparks poznaje Cartera Clynesa na lotnisku w takim właśnie momencie. I podejmuje najgorszą z możliwych decyzji - wdaje się w emocjonujący flirt. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że to nie może się dobrze skończyć. Co gorsza, wkrótce odkrywa, że jest zauroczona tym wysokim, ciemnowłosym playboyem. I jest gotowa ruszyć za nim w najdziwniejsze zakątki świata, aby mu towarzyszyć, bo staje się coraz bardziej uzależniona od magnetycznej osobowości Cartera. I kocha go miłością, która każe jej widzieć w nim mężczyznę na dobre i złe, ojca swoich dzieci, z którym chce zbudować prawdziwy dom.

A Carter jest przecież playboyem i podrywaczem, czyż nie?

Ta ciepła i pogodna opowieść rozpoczyna się jak start samolotu: szybko nabiera tempa i wysokości. Toczy się w różnych pięknych miejscach: w Brazylii i w Dubaju, w Amsterdamie i na Florydzie. Między Kendall i przystojnym pilotem pojawia się namiętność, tęsknota, a przede wszystkim przemożna wola bycia z ukochaną osobą. Playboy i dziewczyna na rozdrożu: ta historia wciągnie Cię bez reszty!

Już wcześniej wyrosły Ci skrzydła. Teraz tylko musisz nauczyć się latać...

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Szczerze to tytuł mnie nie zachęcił. Kojarzył mi się z czytaną nie tak dawno książką z gatunku erotyka, która była płytka i bezsensowna. Ale zarówno Vi Keeland jak i Penelope Ward to jedne z najlepiej operujących piórem autorek romansów więc zakupiłam książkę i nie żałuję. Jest świetna! Kendall to bogata lalunia dla której liczy się tylko pieniądz. Carter to typowy pilot playboy- gdzie spojrzę tam zaliczę. To są pozory :) Autorki świetnie nakreśliły złożoność ludzkich charakterów,emocji skrywanych pod maskami. Uwielbiałam każdą chwilę spędzoną z książką, napięcie rosło i rosło. Piękna opowieść o miłości, przyjaźni, problemach rodzinnych, o pozorach rozgrywająca się w kilku krajach- na ziemi i w chmurach. Polecam- ja po przeczytaniu nadal z obłoków nie zeszłam :)

Inne proponowane
Warto zerknąć