ebook Ku odległym brzegom
3.72 / 5.00 (liczba ocen: 1176)

Ku odległym brzegom
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 31.52
wciąż za drogo?
31.68 złpremium: 20.44 zł Lub 20.44 zł
31.52 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
34.06 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
28.94 zł
30.66 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Trudne dzieciństwo sprawiło, że pielęgniarka Jenny Bennett dzielnie stawia czoła wyzwaniom w dorosłym życiu, podczas pracy w bazie wojskowej w Presidio. Jednak nagły powrót przystojnego oficera marynarki wojennej, który sześć lat temu złamał jej serce, burzy jej wewnętrzny spokój.

Porucznik Ryan Gallagher był jednym spośród garstki ludzi zdolnych wypełnić trudną zagraniczną misję. To zadanie zniszczyło jego reputację i złamało serce kobiety, którą prawdziwie pokochał. Tymczasem honor nie pozwala mu ujawnić, gdzie przebywał przez te wszystkie lata, ponadto zagroziłoby to powodzeniu misji i naraziło życie tysięcy ludzi.

Dawne rany Jenny nie pozwalają zaufać Ryanowi, mimo iż on nie daje za wygraną i próbuje odzyskać jej względy.

Kiedy wydaje się, że mężczyzna znalazł wreszcie wyjście z impasu, tajemnicza przeszłość dopada go i sprowadza niebezpieczeństwo...

Ku odległym brzegom od Elizabeth Camden możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Świat byłby bardzo nudnym miejscem, gdyby nikt nie marzył o rzeczach wykraczających poza to, co praktyczne i przydatne.
Najnowsza powieść Elizabeth Camden to wrześniowa propozycja Wydawnictwa Dreams. Myślę, że ci, którzy czytali wcześniejsze książki autorki z pewnością sięgną po tę nowość.

Ku odległym brzegom to moja pierwsza książka autorki i muszę przyznać, że ta lektura była przyjemna. Myślę, że gdy będę miała więcej czasu to sięgnę po inne powieści autorki. Historia przedstawiona przez panią Camden urzeka. Jest ona prosta, ale ma też w sobie kilka zaskakujących zwrotów akcji. Ryan ma zadanie wyszkolić wytypowanego przez wywiad amerykański chłopaka o imieniu Finn. To właśnie on ma go zastąpić w jego zadaniu, by Ryan mógł zostać w Stanach Zjednoczonych. Jednak Finn ma problem z uzależnieniem, dlatego też prosi Jenny o pomoc, by podczas ich wyjazdu do jego posiadłości była jego pielęgniarką i czuwała nad jego terapią odwykową. Z początku wydaję się, że to nie będzie skomplikowane, ale z biegiem fabuły nie wszystko idzie tak jak powinno być.

Jeśli chodzi o bohaterów powieści to Ryan jest agentem, który szpiegował w Japonii przez sześć lat. Wiele w jego życiu się zmieniło i gdy Jenny ponownie go widzi nie może uwierzyć, że ma on córeczkę o imieniu Lily. Bohater nie chce też za bardzo mówić o wszystkim swojej dawnej miłości, ponieważ nie chce by jego praca nad wyszkoleniem Finna poszła na marne. Ryan ma też swoją pasję, która jest związana z hodowlą pereł. Jednak to nie jedyna postać w książce, która kocha perły ponad życie. Simon to przybrany ojciec Jenny, który zaopiekował się nią, gdy była mała. I jeśli chodzi o niego to on również wyjeżdża z nimi do posiadłości porucznika. Co do Jenny to łatwo jest wywnioskować, że mimo złamanego serca wciąż kocha Ryana i nawet gdyby chciała go znienawidzić to nie potrafi. Jednak też nie chce przyznać się przed samą sobą, co do niego czuje, dlatego traktuje go bardzo na dystans.

Styl Ku odległym brzegom jest bardzo dobry i czyta się ją bardzo przyjemnie. Historia jest dobrze ułożona, nie ma luk w fabule, a tajemnice, jakie są skrywane przez bohaterów potrafią też zaskoczyć. Córeczka Ryana to urocza dziewczynka, którą polubicie od samego początku. Nie wiem jak inne powieści autorki, ale sądzę, że mogłyby mi się spodobać, skoro ta wywarła na mnie tak pozytywne wrażenie. Jeśli zachęciłam Was recenzją to nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na wrześniową premierę.

Ocena: 4/6
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć