ebook Wrota Abaddona
4.19 / 5.00 (liczba ocen: 54855)

Wrota Abaddona
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 23.10
wciąż za drogo?
30.69 złpremium: 19.80 zł Lub 19.80 zł
-17% 23.10 zł Lub 20.79 zł
28.05 zł Lub 25.25 zł
33.00 zł
23.76 zł
26.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane
Czy wrota prowadzące w bezgwiezdny mrok to szansa na uratowanie ludzkości czy jej śmiertelne zagrożenie? Trzecia część bestsellerowego cyklu „Expanse”, którego poprzednie powieści – „Przebudzenie Lewiatana” i „Wojna Kalibana” – sprzedały się w ponad 2 milionach egzemplarzy.
 

Od pokoleń Układ Słoneczny – Mars, Księżyc, pas asteroidów – był pograniczem ludzkości. Aż do teraz. Obcy artefakt wykonujący swój program pod pokrywą chmur Wenus wyłonił się stamtąd, tworząc olbrzymią strukturę poza orbitą Urana: wrota prowadzące w bezgwiezdny mrok.
Jim Holden i załoga Rosynanta są elementem wielkiej flotylli statków naukowych i okrętów wojennych wysłanych do zbadania artefaktu. Jednak w ukryciu rozgrywa się skomplikowana intryga, której celem jest zniszczenie Holdena. Podczas gdy emisariusze ludzkości starają się odkryć, czy wrota to okazja czy zagrożenie, okazuje się, że największe niebezpieczeństwo przywieźli ze sobą.
Na całym świecie sprzedano ponad dwa miliony egzemplarzy powieści z serii „Expanse” i na jej podstawie nakręcono popularny serial.

Wrota Abaddona od James S. A. Corey możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    W wydaniu znajdzie się parę literówek, które niekiedy mogą przeszkadzać. Zwłaszcza co uważniejszym. Historia jest ciekawie napisana, ładnie zostały wprowadzone nowe postacie i człowiek nie nudzi się przemyśleniami bohaterów.

  • Awatar

    No niestety, kupiłem w Amazonie, polskie wydawnictwo nie chciało moich pieniędzy. Jestem niecierpliwy, poza tym w Kindle store jest już 7 tomów, 8 będzie w marcu. Kiedy wszystkie tłumaczenia w Polsce?

Warto zerknąć