Wrota Abaddona
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.20 / 5.00
liczba ocen: 54176
cena polecana: 25.98
dołącz do programu UpolujEbooka.pl
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
33.00 złpremium: 19.80 zł
25.98 zł
26.38 zł
27.72 zł
33.00 zł
Pozostałe księgarnie
-11% 24.75 zł
28.04 zł
29.37 zł
33.00 zł
Opis:
Czy wrota prowadzące w bezgwiezdny mrok to szansa na uratowanie ludzkości czy jej śmiertelne zagrożenie? Trzecia część bestsellerowego cyklu „Expanse”, którego poprzednie powieści – „Przebudzenie Lewiatana” i „Wojna Kalibana” – sprzedały się w ponad 2 milionach egzemplarzy.
 

Od pokoleń Układ Słoneczny – Mars, Księżyc, pas asteroidów – był pograniczem ludzkości. Aż do teraz. Obcy artefakt wykonujący swój program pod pokrywą chmur Wenus wyłonił się stamtąd, tworząc olbrzymią strukturę poza orbitą Urana: wrota prowadzące w bezgwiezdny mrok.
Jim Holden i załoga Rosynanta są elementem wielkiej flotylli statków naukowych i okrętów wojennych wysłanych do zbadania artefaktu. Jednak w ukryciu rozgrywa się skomplikowana intryga, której celem jest zniszczenie Holdena. Podczas gdy emisariusze ludzkości starają się odkryć, czy wrota to okazja czy zagrożenie, okazuje się, że największe niebezpieczeństwo przywieźli ze sobą.
Na całym świecie sprzedano ponad dwa miliony egzemplarzy powieści z serii „Expanse” i na jej podstawie nakręcono popularny serial.

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    No niestety, kupiłem w Amazonie, polskie wydawnictwo nie chciało moich pieniędzy. Jestem niecierpliwy, poza tym w Kindle store jest już 7 tomów, 8 będzie w marcu. Kiedy wszystkie tłumaczenia w Polsce?

Inne proponowane
Warto zerknąć