ebook Otoczeni przez psychopatów - audiobook
3.28 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 975) Ilość stron (szacowana): 256

Otoczeni przez psychopatów - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 25.31
Audiobook - najniższa cena: 29.48
wciąż za drogo?
34.40 złpremium: 18.50 zł Lub 18.50 zł
29.48 zł Lub 26.53 zł
31.00 zł
32.90 zł
36.99 zł
29.58 zł
33.29 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Thomas Erikson, naukowiec i światowej sławy coach, nie spoczywa na laurach! Dzięki niemu wiemy już, jak radzić sobie z idiotami. Teraz przyszła pora, aby zrobić porządek z psychopatami. Oto profesjonalny skandynawski poradnik, który jest źródłem niezawodnej wiedzy na ten temat. Hit wielu list bestsellerów!
 
Prawdopodobnie nie raz spotkałeś takiego typka – charyzmatyczny, energiczny, zawsze uprzejmy i pomocny. Mówi to, co chciałbyś właśnie usłyszeć, dzięki czemu czujesz się przy nim doskonale. I nawet jeżeli coś w głowie ci powtarza, że jest w tym nutka fałszu, to i tak w to wierzysz. Jest tak pięknie, że aż psychopatycznie.

Thomas Erikson, naukowiec i światowej sławy coach, uświadomi ci, jak psychopaci manipulują twoimi słabościami, aby wykorzystać cię jak najbardziej. W zależności od tego, którym typem osobowości jesteś, możesz go w sprytny sposób rozpracować i oprzeć się jego manipulacji. Oczywiście nie każdy, kto ma cechy psychopatyczne, od razu jest psychopatą i nie każdy psychopata jest seryjnym mordercą. Niemniej psychopaci są wśród nas i można ich spotkać częściej, niż podejrzewałeś – w pracy, w rodzinie, wśród przyjaciół. Nadszedł czas, aby poznać ich taktykę, bo kiedy zdecydują się zaatakować, będzie już za późno. Zrobią z tobą, co będą chcieli.
Nie bądź naiwny. Zobacz, kto w otaczającym cię tłumie, jest psychopatą, zanim on zobaczy ciebie.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Bartosza Głogowskiego.

Otoczeni przez psychopatów od Thomas Erikson możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć