ebook Vivo - audiobook
3.4 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 30) Ilość stron (szacowana): 436

Vivo - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 16.97
Audiobook - najniższa cena: 24.19
wciąż za drogo?
27.89 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
24.19 zł Lub 21.77 zł
29.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
24.69 zł
26.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

John Lennon ma sto dwadzieścia lat. Komponuje piosenki wyłącznie dla bogatej, pięknej i szaleńczo w nim zakochanej kobiety. Alfred Ulver, psychiatra hochsztapler, utrzymuje się głównie z pracy swojego cyfrowego klona i sesji cochingowych. Lizę Trommer, skromną krawcową, odwiedza w domu dawno zmarły ojciec, który uciekł z Forever, wirtualnego świata spokojnej starości.

Alskopp, dumny i potężny król smoków Drumloftu, wydał ostatnie tchnienie na londyńskiej Tottenham Court Road. Uderzenie skrzydeł motyla może zmienić losy świata. Upadek smoka – zmienia, i to diametralnie! Rzeczywistość i światy wirtualne okazują się połączone znacznie ściślej, niż się to dotąd wydawało, i nie są tym, za co je uważano.
Co jest prawdziwe, a co urojone? Kim jesteśmy, a kogo jedynie odgrywamy? Czy śmierć jest ostateczną granicą, a jeśli tak, to kto mieszka za nią?

„Na pierwszym poziomie zanurzenia «Vivo» jest trzymającą w napięciu i dowcipną powieścią przygodową. Na drugim poziomie zanurzenia otrzymacie inteligentne science-fiction, stawiające pytania o odpowiedzialność człowieka względem światów, które sam stworzył. Na kolejnym poziomie zanurzenia… musicie się zastanowić, czy macie odwagę zejść tak głęboko...” – Katarzyna Rupiewicz, autorka „Redlum”

Vivo - audiobook od Istvan Vizvary możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć