ebook Dwór szronu i blasku gwiazd
3.9 / 5.00 (liczba ocen: 57228)

Dwór szronu i blasku gwiazd
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - polecana oferta: 23.79
-15% 23.79 zł Lub 21.41 zł
27.99 zł
27.99 zł Lub 25.19 zł
23.78 zł
23.79 zł
25.50 zł
27.99 zł
Inne proponowane

Uwielbiana autorka powraca z kolejną odsłoną cyklu Dwór cierni i róż!

Akcja powieści toczy się kilka miesięcy po wydarzeniach z Dworu skrzydeł i zguby. Historia opowiedziana jest z perspektywy Feyre i Rhysa, którzy wraz z przyjaciółmi zajmują się odbudową Dworu Nocy oraz miasta, które uległo znacznym zniszczeniom podczas wojny. Na szczęście zbliża się czas Przesilenia Zimowego, a z nim wyczekiwane ułaskawienie.

Jednak mimo świątecznej atmosfery duchy z przeszłości nie dają o sobie zapomnieć. Feyre, która będzie obchodziła swoje pierwsze Przesilenie Zimowe, odkrywa, że najbliższe jej osoby są znacznie bardziej poranione niż można by przypuszczać. A to może mieć znaczący wpływ na przyszłość Dworu i całego ich świata.

Dwór szronu i blasku gwiazd od Sarah J. Maas możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Trzysta stron kupowania prezentów, dawania prezentów, uprawiania nierealnego seksu, wzajemnych zachwytów nad urodą partnera i ckliwych "historii powojennych". Spokojnie można to było opisać na trzydziestu stronach w kolejnej części cyklu.

 • Awatar

  • Wygrać wojnę to nie wszystko, dlatego Sarah J. Maas postanawia pokazać nam losy znanych bohaterów tuż po zakończeniu konfliktu.
  • Spokojna akcja była dla mnie przyjemną odskocznią po pełnych akcji wcześniejszych tomach, jest to też zupełnie zrozumiałe w odniesieniu do bohaterów, którzy potrzebują odpoczynku.
  • Nowelka ma charakter świąteczny, bo bohaterowie przygotowują się do świętowania Przesilenia i będzie zapewne mostem łączącym zakończoną trylogię z kolejnymi tomami, które mają się ukazać wkrótce.
  Więcej: www.onlypretender.pl

Warto zerknąć