ebook Domofon - audiobook
3.52 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1767)

Domofon - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.74
Audiobook - najniższa cena: 23.86
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.86 zł Lub 21.47 zł
25.42 zł Lub 22.88 zł
29.90 zł
26.03 zł
29.90 zł
Inne proponowane

Po opublikowaniu „Domofonu” Zygmunta Miłoszewskiego okrzyknięto „polskim Stephenem Kingiem”. Jakie zagadki kryje stary warszawski blok? Dla kogo pełne grozy wydarzenia skończą się tragicznie?

„Każdy człowiek ma w głowie coś, od czego można oszaleć…”

Blokowisko na warszawskim Bródnie. Agnieszka i Robert są tuż po ślubie i startują z nadziejami w dorosłe życie. Wiktor, alkoholik, z trudem usiłuje wyjść z życiowego wirażu. Nastoletni Kamil natomiast toczy swoją odwieczną wojnę z rodzicami. Przypadkowi sąsiedzi, w przeddzień Święta Niepodległości, stają się rzecznikami wspólnej sprawy, a blok, w którym mieszkają, staje się ich więzieniem. Trudne do wyjaśnienia zdarzenia zaczynają łączyć się ze sobą. Tworzy się dziwna sąsiedzka więź, która splata największe lęki i najgorsze koszmary mieszkańców bloku.
Barwna powieść obyczajowa czy kryminał? Thriller czy powieść grozy? Może nawet horror? Zygmunt Miłoszewski porusza się pomiędzy gatunkami na tyle zręcznie i inteligentnie, że „Domofon” trudno zamknąć w jednej szufladzie. Mroczny i błyskotliwy. Pełen wyrazistych postaci i tajemnic, ale i pełen czarnego humoru. Trzymający w napięciu, a jednocześnie poruszający.

Debiut jednego z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych polskich pisarzy w interpretacji Roberta Jarocińskiego.

Domofon - audiobook od Zygmunt Miłoszewski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć