ebook Świat Dysku: Równoumagicznienie
3.98 / 5.00 (liczba ocen: 107220) Ilość stron (szacowana): 206

Świat Dysku: Równoumagicznienie

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Jest to opowieść o tym, czym jest magia i dokąd zmierza, a co ważniejsze, skąd przychodzi i po co.

Przedstawiona historia nie pretenduje do odpowiedzi na wszystkie te pytania, może jednak pomóc w wyjaśnieniu, dlaczego Gandalf nigdy się nie ożenił i dlaczego Merlin był mężczyzną. Jest to również opowieść o seksie, choć nie w sensie atletyczno-gimnastycznym, czy też w sensie "policz wszystkie nogi i podziel przez dwa". Chyba że postacie całkowicie wyrwą się spod kontroli autora. I to jest możliwe.

Świat Dysku: Równoumagicznienie od Terry Pratchett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Swiat Dysku to nie jest miejsce tak znowu odmienne od naszego swiata. Maja takie same problemy, jak my. Kto zgadnie, o jakiej kwestii mowa bedzie w tej ksiazce? ;-) Tlumaczenia zawsze sa na wysokim poziomie, a ewentuakne slowotworstwo tlumacza wpasowuje sie w klimat historii. Polecam.

  • Awatar

    Nawet świat fantasy nie jest wolny od pewnych podstawowych problemów. Gatunkizm, wyznanizm, i - co tu ukrywać - rasizm, są czasem aż nadto zauważalne. I jak się okazuje nie zabraknie też niektórych kwestii z pogranicza dyskryminacji na punkcie płci - i to w nie byle jakim gronie.
    Pratchett nie stawia łatwych pytań, ale odpowiada na nie w bardzo prosty sposób.

Warto zerknąć