ebook Instrukcja obsługi toksycznych ludzi
2.67 / 5.00 (liczba ocen: 247)

Instrukcja obsługi toksycznych ludzi
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 19.90
Audiobook - najniższa cena: 24.90
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
17.94 zł
19.90 zł
25.42 zł Lub 22.88 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
23.90 zł
24.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Kolejna książka z bestsellerowej serii „Instrukcja Obsługi...”. Przewodnik po relacjach z ludźmi, którzy „zatruwają” nam życie. Katarzyna Miller i Suzan Giżyńska podpowiadają, jak nie ulegać wpływom toksycznych ludzi, wychodzić obronną ręką z konfliktowych sytuacji, a także jak radzić sobie z emocjami, które nam przy tym towarzyszą.

Czy można obronić się przed toksycznymi ludźmi? Przeczytaj „Instrukcję obsługi toksycznych ludzi” i naucz się tego!
Każdego dnia spotykamy się z toksycznymi ludźmi. Możemy ich spotkać na każdym kroku: w pracy, urzędzie, szkole. Czasem stykamy się z nimi w relacjach prywatnych, a nawet rodzinnych.
„Instrukcja obsługi toksycznych ludzi” to przewodnik po relacjach z ludźmi, którzy „zatruwają” nam życie. Katarzyna Miller i Suzan Giżyńska podpowiadają, jak nie ulegać wpływom toksycznych ludzi, wychodzić obronną ręką z konfliktowych sytuacji, a także jak radzić sobie z emocjami, które nam przy tym towarzyszą.

O Autorkach:
KATARZYNA MILLER – psycholożka, psychoterapeutka, filozofka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną. Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. „Życie jest fajne”, „Instrukcja obsługi kobiety”, „Instrukcja obsługi faceta”, „Nie bój się życia”, „Kup kochance męża kwiaty”, „Chcę być kochana tak, jak chcę”. Na stałe związana z miesięcznikiem „Zwierciadło”.

SUZAN GIŻYŃSKA – reżyser i copywriter, twórczyni spotów reklamowych oraz akcji społecznych. Współautorka książek „Instrukcja obsługi faceta” oraz „Instrukcja obsługi kobiety” (Wydawnictwo Zwierciadło).

Instrukcja obsługi toksycznych ludzi od Suzan Giżyńska, Katarzyna Miller możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Wielkie poczucie wyższości zawsze powstaje z wielkiego poczucia niższości.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć