Leksykon retoryki prawniczej. 100 podstawowych pojęć. Wydanie 2
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Leksykon retoryki prawniczej. 100 podstawowych pojęć. Wydanie 2
ebook: pdf

E-book - najniższa cena: 84.10
wciąż za drogo?
89.10 złpremium: 59.40 zł Lub 59.40 zł
84.15 zł Lub 75.74 zł
99.00 zł
84.10 zł
85.14 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Leksykon retoryki prawniczej. 100 podstawowych pojęć to lektura obowiązkowa dla każdego prawnika, który pragnie zarówno poznawać podstawy, jak i kształcić się oraz rozwijać w sztuce retoryki, tu będącej na usługach Temidy. Materia ta została w książce przedstawiona nie tylko w sposób nowoczesny, ale także z naciskiem na te aspekty retoryki, które dotyczą praktyki stosowania prawa. Leksykon przygotował zespół dwudziestu czterech Autorów – adwokatów i radców prawnych oraz pracowników naukowych, doświadczonych praktyków i wykładowców, którzy na stronach tej publikacji dzielą się swą wiedzą oraz doświadczeniami w zakresie pragmatycznej teorii i praktyki języka prawnego i prawniczego. Zachowany został zatem pierwotny atut Leksykonu – mariaż teorii i praktyki. W drugim wydaniu zachowano też elastyczną strukturę książki. Leksykon pozostaje, jak każda pozycja w serii, alfabetycznie uporządkowanym źródłem szybkiej referencji w dziedzinie. Wzajemne odesłania pomiędzy hasłami wzbogacone są o zaktualizowaną mapę książki, eksponującą relacje formalne i treściowe między omawianymi pojęciami.
Nie zrezygnowano też z alternatywnego spisu treści, dzięki czemu Leksykon, czytany w proponowanym porządku, nabiera podobieństwa do podręcznika. Leksykon na stałe wszedł do kanonu książek poświęconych retoryce prawniczej, a jego drugie wydanie – zmienione i uzupełnione – zawiera osiemnaście całkiem nowych haseł oraz uwzględnia wiele korekt wprowadzonych w pozostałych.

Leksykon retoryki prawniczej. 100 podstawowych pojęć. Wydanie 2 od Przemysław Rybiński, Kamil Zeidler możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć