Pan Samochodzik i człowiek z UFO - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 3.46 / 5.00
liczba ocen e-booka: 1128
dołącz do programu UpolujEbooka.pl
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
39.99 złpremium: 23.99 zł
31.94 zł
39.99 zł
39.99 zł
Pozostałe księgarnie
31.99 zł
39.99 zł
Opis:
Pan Samochodzik kontra kosmici? Tego nie przewidzieliby nawet najwięksi prorocy! Tomasz w swej pracy prowadził już niejedno śledztwo, ale tym razem nawet on poczuje się lekko zdezorientowany...
 

Pan Samochodzik jedzie razem ze swoim przełożonym do Bogoty, gdzie ma uczestniczyć w Międzynarodowym Zjeździe Muzealników. W czasie gdy on wygłasza referat o skuteczności zabezpieczeń dzieł sztuki, ktoś włamuje się do Muzeum Złota i wykrada jego drogocenne zbiory. Tę kompromitującą sprawę może zatuszować tylko jedna osoba!
Tym razem nawet doświadczony pan Tomasz będzie lekko zdezorientowany... Bo jak właściwie miał zareagować, kiedy stanął przed nim przystojny blondyn i ze stoickim spokojem przedstawił się jako przybysz z przyszłości, który ma za sobą podróż statkiem kosmicznym? Wiadomo, potem mogło być już tylko gorzej! Halucynacje, zjawiska paranormalne, kosmici, a wszystko to nie w ulubionej przez Zbigniewa Nienackiego scenerii mazurskich jezior, ale w egzotycznym świecie Ameryki Południowej, amazońskiej dżungli i górach Sierra Nevada. Czy to nie za dużo wrażeń jak na jednego, skromnego detektywa?

Powieść w wydaniu elektronicznym nie zawiera ilustracji.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć