ebook Instynkt łowcy
4.22 / 5.00 (liczba ocen: 1344) Ilość stron (szacowana): 492

Instynkt łowcy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 21.24
wciąż za drogo?
25.10 złpremium: 16.19 zł Lub 16.19 zł
22.13 zł Lub 19.92 zł
24.99 zł
26.99 zł Lub 24.29 zł
20.23 zł
21.24 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Śledztwo w sprawie handlu dziećmi prowadzi agentkę Maggie O’Dell do wstrząsającego odkrycia. Rozwiązanie zagadki sprzed lat zdaje się w zasięgu ręki. Ale ani Maggie, ani Ryder Creed – jej długoletni policyjny współpracownik – nawet nie przypuszczają, jak wysoką cenę będzie mieć odkrycie prawdy…

„W porównaniu do innych pomieszczeń tutaj panował bałagan. Na dużej korkowej tablicy wisiało mnóstwo zdjęć, przypięte jedno na drugim. Czasami widać było tylko grzywkę, nos czy oczy. Maggie poczuła, jak robi jej się niedobrze. To niemożliwe, żeby Dunn porwał i sprzedał aż tyle dzieci. Nagle jej uwagę zwróciło jedno zdjęcie. Objęci chłopiec i dziewczynka uśmiechali się do obiektywu. Podpis głosił: Brodie i Ryder. 10.10.01”
Agentka Maggie O’Dell jest niemal pewna, że na fotografii może być zaginiona przed laty siostra Rydera Creeda, z którym wielokrotnie pracowała. Wspólnie rozpoczynają śledztwo, by wreszcie ustalić, co przed laty stało się z Brodie Creed. Im więcej faktów poznają, tym bardziej dochodzą do wniosku, że niektórzy ludzie utracili resztki człowieczeństwa…

Instynkt łowcy od Alex Kava możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Kłamca zna prawdę, ale stara się ją ukryć. Łgarz niekoniecznie wie, co jest prawdą i w zasadzie zupełnie go to nie obchodzi.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć