Podejdź bliżej
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.28 / 5.00
liczba ocen: 3933
EMPIKGO#Empik GO
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
29.90 złpremium: 17.94 zł
23.92 zł
25.42 zł
29.90 zł
29.90 zł
Pozostałe księgarnie
19.44 zł
-9% 22.72 zł
23.91 zł
25.02 zł
25.06 zł
25.42 zł
26.61 zł
26.91 zł
29.90 zł
Opis:
Ile kobiet musi jeszcze umrzeć? Kto je kontroluje i jak powstrzymać tajemniczego zabójcę? Brytyjska mistrzyni thrillera psychologicznego powraca! Kolejna część serii z Tomem Douglasem. Trzy miliony sprzedanych egzemplarzy!
 

W parku zostają odnalezione zwłoki kobiety. Na jej ciele nie ma żadnych śladów przemocy, nie wiadomo jak zginęła. Inna ucieka przed swoim socjopatycznym partnerem, który ją prześladuje. Ale prędzej czy później będzie musiała wrócić. W niewyjaśnionych okolicznościach znika jeszcze kilka innych kobiet, a łączy je tylko jedno – kiedyś dokonały złego wyboru. Nie mają wpływu na to, że wkrótce staną się sobie bardzo bliskie…
Dla Toma Douglasa szykuje się jedno z najtrudniejszych śledztw w jego karierze. Czy ktoś manipuluje kobietami, prowadząc własną mroczną grę? Jedno jest pewne: jeśli Douglas się nie pospieszy, wkrótce mogą pojawić się kolejne ofiary…

„«Podejdź bliżej» to mrożąca krew w żyłach powieść będąca idealnym połączeniem mrocznego, psychologicznego thrillera z inteligentnie prowadzonym śledztwem detektywistycznym” – „Noelle”

CYTATY:
Zaufanie buduje się latami, niszczy w sekundę i odzyskuje całą wieczność.
Nikt nie jest miły, gdy związek dobiega końca. W człowieku rodzi się wtedy pragnienie, by zranić kogoś tak mocno, jak samemu jest się zranionym, i tylko najsilniejsi umieją zachować się wtedy z godnością.
Recenzje blogerów
Kolejna powieść Rachel Abbott, mojej osobistej mistrzyni thrillera psychologicznego! Abbott jak zwykle sięga po ważny społecznie temat – tym razem jest to psychiczne znęcanie się nad kobietami – by zbudować wokół niego trzymającą w napięciu opowieść. Podejdź bliżej to, jak niemal każda powieść tej autorki, emocjonalny rollercoaster, świetny thriller i błyskotliwy kryminał. Daje do myślenia, pozostaje w czytelniku, i choć może nie jest najlepszym dziełem autorki, to trzyma poziom. Co dalej będzie z Tomem Douglasem, przekonamy się już niebawem, a tymczasem fanów autorki zapraszam do sięgnięcia po Podejdź bliżej.Ocena: 5/6
©Kto czyta, żyje podwójnie
Rachel Abbott po raz siódmy serwuje swoim czytelnikom kryminał wysokich lotów z najwyższej półki. Bestsellerowa Autorka zaprasza nas do lektury thrillera psychologicznego, który wywołuje dreszcze, mrożąc nasze czytelnicze zmysły. Uczucie niepewności towarzyszy nam od początku, a świadomość uczestniczenia w tajemniczej rozgrywce towarzyszy nam przez cały czas poznawania fabuły zapisanej na kartach Podejdź bliżej. Nie lękajcie się, sięgnijcie po tę powieść, by móc odpłynąć w świat sensacji pełnej nieoczekiwanych zwrotów akcji. Autorka umiejętnie prowadzi nas przez zawiły i makabryczny obraz prowadzonego śledztwa dotyczącego znalezionych w parku zwłok młodej kobiety.

Tom Douglas po raz kolejny staje w obliczu rozwikłania tajemnicy mrocznych morderstw, które skutecznie zasiały ziarno strachu. Umiejętnie utykana nić grozy powoduje, że nasiąkamy fabułą niczym gąbka wodą, która – tak samo jak poznawana historia – płynie wartkim nurtem. Rachel Abbott potrafi stworzyć napięcie, które powoduje, że zatracamy się w książce niczym rekin w bezkresach oceanu. A książkę odkładamy tylko na chwilę, by pozbierać myśli i móc opanować drżenie rąk. Autorka powoduje, że wchłaniamy tę powieść w mgnieniu oka. Miłośnicy twórczości Rachel Abbott nie będą zawiedzeni, a nowi adoratorzy Jej twórczości ochoczo sięgną po wcześniejsze książki.

Podejdź bliżej to bez wątpienia powieść dopracowana w najdrobniejszym szczególe, a mroczny klimat, w który została przyobleczona sprawi, że chętnie otulicie się w jej słodyczy intrygującej fabuły. Książka nie tylko elektryzuje genialną kryminalną fabułą. Pozwala również zastanowić się nad tragicznymi konsekwencjami wynikającymi z podejmowania złych i błędnych decyzji. Autorka umiejętnie prowadzi nas po zakamarkach ludzkich zachowań uwikłanych w sieć manipulacyjnej gry, gdzie najwyższą ceną za popełniony błąd jest – śmierć. Dzięki tej książce uświadamiamy sobie, że ludzie z niskim poczuciem własnej wartości łatwo dają się ulec manipulacji ze strony silniejszego. Ofiarami są tutaj kobiety, które w swoim życiu zagubiły się, co z łatwością wykorzystuje ich oprawca. Książka ukazując taką historię powinna być również przestrogą, byśmy uważali czy nie stajemy się ofiarami manipulacji. Dzięki temu można jeszcze się ocknąć, zanim będzie już za późno. Zatem nie bójcie się podejdźcie bliżej i sięgnijcie po tę książkę, która Was pochłonie.

Podejdź bliżej to bez wątpienia mocny thriller psychologiczny łączący ze sobą wciągającą i mrożącą krew w żyłach historię. A na koniec dodam tylko, że zakończenie tej powieści zwala z nóg. Łamie wszelkie wyobrażenie na temat snutych przez nas obrazów na finał tej trzymającej w napięciu historii. Zatem nie stójcie i nie zwlekajcie, tylko czym prędzej PODEJDŹcie BLIŻEJ do swej księgarni i zapytajcie o fenomenalną powieść sygnowaną nazwiskiem Abbott – Rachel Abbott. A najlepiej zapytać o wcześniejszych sześć książek, które można czytać w dowolnej kolejności bowiem każda książka to inna mordercza historia. Mianownikiem wspólnym jest Tom Douglas, którego życiowe losy Autorka pokierowała tak sprawnie, że nie pogubimy się w ich zakamarkach.

Ocena: 5+/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć