Jak najwięcej grobów - audiobook

Wydawca: audioteka.pl
średnia ocena: 0.00 / 5.00
liczba ocen: 0
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Opis:

Margery Allingham jest popularną i cenioną autorką powieści kryminalnych. Ich wspólnym bohaterem jest Albert Campion - detektyw amator, człowiek o niepozornej powierzchowności, który jednak, z właściwą sobie bystrością i inteligencją, potrafi rozwikłać najtrudniejsze zagadki.

"Jak najwięcej grobów" (1949) - pierwsza z prezentowanych polskiemu czytelnikowi książek tej autorki - to dowcipna, świetnie osadzona w realiach i środowisku, tajemnicza historia podejrzanych zgonów przy małej londyńskiej uliczce - Apron Street.

Wszyscy miłośnicy Herkulesa Poirota z pewnością pokochają także Alberta Campiona. Ten niezwykłe inteligentny i błyskotliwy detektyw amator, bohater siedemnastu powieści Margery Allingham, z pomocą służącego, Lugga - zresztą byłego włamywacza - rozwiązuje równie skomplikowane zagadki jak te, z którymi przyszło się zmierzyć słynnemu Belgowi...

Copyright © Rights Ltd, 1948. All rights reserved;

Translation copyright © 1973, by Irena Doleżal-Nowicka

Audioteka oświadcza, że dołożyła wszelkich starań aby odnaleźć wszystkich dysponentów majątkowych praw autorskich do polskiego przekładu. Niestety na dzień publikacji audiobooka nie przyniosły one skutku. W razie zgłoszenia się osoby upoważnionej z tego tytułu, Audioteka zobowiązuje się do uregulowania stosownego wynagrodzenia z tytułu majątkowych praw autorskich.

Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć