ebook Samotni
3.66 / 5.00 (liczba ocen: 1294) Ilość stron (szacowana): 490

Samotni
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.59
Audiobook - najniższa cena: 28.79
wciąż za drogo?
19.59 zł
26.94 zł Lub 24.25 zł
32.54 zł Lub 29.29 zł
34.99 zł
25.19 zł
27.44 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

W 1969 roku sześcioro młodych ludzi przyjeżdża do Uppsali. Tu krzyżują się ich drogi i zawiązuje się między nimi swego rodzaju przyjaźń. Jednak pewne wydarzenie zmienia wszystko. Koniec pobytu w Uppsali oznaczać będzie koniec czegoś jeszcze…

Kilkadziesiąt lat później naukowiec z uniwersytetu w Lund zostaje znaleziony martwy na dnie wąwozu w lesie koło Kymlinge. Według legendy wąwóz ten jest miejscem, gdzie najstarsi członkowie rodzin żegnali się z życiem. Dokładnie tutaj 35 lat wcześniej zginął ktoś z grupy upssalskich studentów.

Samotni to czwarta część cyklu o inspektorze kryminalnym Gunnarze Barbarottim, powieść, w której przyjdzie mu się zmierzyć z nowego rodzaju niebezpieczeństwem i koniecznością przewartościowania wielu spraw. A zwłaszcza swojej starej umowy z Bogiem.

Håkan Nesser – jeden z najbardziej znanych szwedzkich twórców kryminałów, autor wielu powieści i opowiadań. Urodził się i wychował w mieście Kumla w środkowej Szwecji, jednak większość dorosłego życia spędził w Uppsali, gdzie do 1998 roku pracował jako nauczyciel, dopóki nie zaczął utrzymywać się z pisania. Największą popularność przyniósł mu cykl powieści kryminalnych o komisarzu Van Veeterenie. Innym znanym cyklem kryminalnym Nessera jest seria z inspektorem Gunnarem Barbarottim

Samotni od Håkan Nesser możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Jeżeli nie poznasz swojego rywala, nigdy go nie pokonasz.
Jest tylko jedna naprawdę dobra miara jakości społeczeństwa. To jak zajmujemy się dziećmi.
Jeżeli nie poznasz swojego rywala, nigdy go nie pokonasz.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    świetna.

Warto zerknąć