ebook Samotność w Sieci
3.37 / 5.00 (liczba ocen: 18817) Ilość stron (szacowana): 349

Samotność w Sieci
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 22.70
Audiobook - najniższa cena: 14.90
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 16.45 zł Lub 16.45 zł
22.70 zł Lub 20.43 zł
-30% 22.90 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
25.22 zł
26.11 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Książka, która stała się fenomenem. Wirtualny świat nie ogranicza ani nie zawstydza. Dzięki niemu ludzie, których dzielą setki kilometrów, mogą stać się sobie bardzo bliscy. Jak ona i on – bohaterowie tej powieści.

Najbardziej poruszająca powieść o miłości.
Przypadkowe spotkanie w wirtualnej rzeczywistości staje się początkiem wszystkiego. Ona i on – oboje dźwigają bagaż przeszłości, złych decyzji, zmęczenia życiem. I nagle uświadamiają sobie, że wcale nie musi tak być. Wymiana maili i długie rozmowy są jak przebudzenie. Odkrywają siebie nawzajem, a im głębiej się poznają, tym bardziej czują, jak podobne są ich uczucia. Internetowa przestrzeń, która ich dzieli, daje im poczucie bezpieczeństwa. Mogą odkryć prawdę o sobie. Jej nieudane małżeństwo, jego samotność, ich wspólna potrzeba bliskości. Ale miłości nie wystarczą tylko słowa. Czy można bezkarnie połączyć dwie dusze i dwa ciała także w rzeczywistości?

„Dla jednych ta książka stała się kultowa, dla innych kultowe stało się jej krytykowanie, dla jeszcze innych stała się duchowym przewodnikiem. Dyskutowano o niej na seminariach polonistów na uniwersytetach, pisano o niej prace maturalne, odwoływano z jej powodu śluby, nakręcono film na jej podstawie, uczono się z niej genetyki, sprawdzano czy Einsteinowi naprawdę wykradziono mózg po śmierci. I pisano mi o tym. Ponad 8 500 kobiet i mężczyzn z całego świata zechciało podarować mi swój czas i napisać do mnie o tym, dlaczego ta książka jest dla nich ważna, dlaczego nią gardzą, dlaczego czytają ją piąty raz lub dlaczego przy niej płaczą, śmieją się, upijają się lub są podnieceni” – Janusz Leon Wiśniewski.

Samotność w Sieci od Janusz L. Wiśniewski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimś do łóżka, ale chcieć wstać następnego dnia i zrobić sobie nawzajem herbatę.
Faceci są jak niektóre radioaktywne pierwiastki: mają bardzo krótki czas połowicznego rozpadu. Potem już promieniują śladowo. I przeważnie w innych laboratoriach. Chociaż niekoniecznie. Wystarczy, że laborantka jest obca i młodsza.
Gdy ktoś umiera, najbardziej nie można pogodzić się z tym, że następnego dnia życie toczy się dalej. Jak gdyby nigdy nic. Wtedy też świat się nie zatrzymuje. Nawet na najkrótsza chwilę. Znowu Bóg niczego nie zauważył.
Wiesz, że książki mogą być jak bandaż lub gips?
Ludzie pragną czasami się rozstawać, żeby móc tęsknić, czekać i cieszyć się z powrotem.
Przyjaciel staje się fragmentem naszej biografii, jak data urodzenia, pierwsza szkoła czy imiona rodziców.
Nie ma nic bardziej niesprawiedliwego niż nieodwzajemniona tęsknota. To nawet gorsze niż nieodwzajemniona miłość. Znacznie gorsze.
Najgorszy jest lęk przed czymś, czego nie można nazwać. Na lęk bez imienia nie pomagają nawet strzykawki.
Płakać trzeba w spokoju. Tylko wtedy ma się z tego radość.
Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książka świetna, film beznadziejny.

  • Awatar

    Pamiętam jak na wykładach zamiast słuchać to wszystkie po kolei czytałyśmy tą książkę :)
    Nie ma w niej nic odkrywczego, ale jest fajnie napisana, czyta się lekko i przyjemnie. W sam raz na nudny wykład :D

Warto zerknąć