Pan perfekcyjny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.27 / 5.00
liczba ocen: 9456
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
29.90 złpremium: 17.94 zł
23.43 zł
24.51 zł
25.02 zł
25.42 zł
Pozostałe księgarnie
23.53 zł
25.06 zł
25.42 zł
26.61 zł
26.91 zł
29.90 zł
29.90 zł
29.90 zł
Opis:

Ta kobieta musi odejść! Niestety, jest jeden problem…
Ellen Rodgers wydawała się idealną kandydatką do zamieszkania nad biurem Flinta Hopkinsa. Miła, dobrze wyglądająca kobieta sprawiała przy tym wrażenie cichej i spokojnej. Tymczasem dziewczyna okazała się… bardzo energiczną muzykoterapeutką. Teraz Flint, zamiast skupić się na pracy, musi wysłuchiwać dźwięków bongosów, gitar i śpiewania.
Co gorsza, Ellen jest wkurzająco szczęśliwa i odczuwa ciągłą potrzebę naruszania przestrzeni osobistej Flinta – bez przerwy poprawia mu krawat, zapina guziki w koszuli i robi wiele innych rzeczy, wprowadzających w głowie mężczyzny niezły zamęt. Na dodatek kobieta trzyma w charakterze zwierzątek domowych… szczury. Tak, szczury!
Choć Flint marzy o wręczeniu Ellen wypowiedzenia najmu, jego autystyczny syn Harrison zdaje się przepadać za kobietą. Tych dwoje jest więc chwilowo na siebie skazanych, a z czasem ich miłosno-nienawistna relacja zaczyna się przeradzać w coś jednocześnie pięknego i tragicznego.

CYTATY:
Uczucia są naszym najlepszym kompasem. Zawsze zaprowadzą cię do prawdy.
Tak, ludzie rzadko robią to, co kochają. Robimy, co wydaje się nam mądre.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Rzadko kiedy pozornie lekka literatura kobieca zasługuje na pełen garnitur gwiazdek.
    Ellen jest typem człowieka o wiecznym uśmiechu na twarzy. Flint wręcz przeciwnie- wiecznie rozdrażniony, chronicznie poważny, nienawidzi gdy życie daje mu powód do uśmiechu. Oboje skrywają własne bolesne sekrety z przeszłości, każde ich spotkanie burzy ponure mury wokół serca Flinta i narusza tęczową banieczkę pozorów Elle. Książka jest cudowna, byłam zachwycona każdą minutą spędzoną nad tekstem. Akcja toczy się swobodnym tempem, autorka zaś trzyma nas w napięciu nieustannie. Znacie ten oklepany schemat w powieściach? "Poznają się-zakochują się-opierają uczuciu-wielka kłótnia-radosny happy end"? Ten schemat przez który część tekstu po prostu przelatujemy wzrokiem,by jak najszybciej dotrzeć do rozwiązania? Ten w którym widząc szczęście bohatera wiemy ze zaraz będzie wielkie "bum" bo tak to już w książkach jest? Otóż tu tego nie ma, tu wciąż się dzieje, tu ciągle siedzimy w akcji obgryzając paznokcie! Mało tego- są chwile gdy wybuchałam śmiechem (oj, baaardzo u mnie trudno o takie emocje podczas lektury ;) ) na ekscentryczność Elle oraz burkliwość Flinta, by zaraz ocierać ukradkiem łzy na dramatyczne koleje losu bohaterów. Podsumowując- fantastyczna książka, pochłaniająca, poruszająca, totalnie nieprzewidywalna, zabawna, wzruszająca, niesztampowa! Polecam gorąco.

Warto zerknąć