ebook Sceny z życia za ścianą
3.56 / 5.00 (liczba ocen: 1627) Ilość stron (szacowana): 79

Sceny z życia za ścianą
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 15.59
wciąż za drogo?
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
15.59 zł Lub 14.03 zł
19.90 zł Lub 17.91 zł
15.69 zł
16.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Za ścianą Twojego mieszkania, za ogrodzeniem Twojego domu dzieją się rzeczy przeróżne. Mieszka tam cierpienie i samotność, tęsknota, rozpacz i nadzieja. Każde z nich staje się tematem tej książki.

Janusz Leon Wiśniewski znów zaskakuje. W „Scenach z życia za ścianą” snuje opowieści o zwykłych ludziach: chorym na depresję mężczyźnie, który stracił pracę, molestowanej w dzieciństwie kobiecie, powracającej do tragicznych wspomnień, szczęśliwej i zakochanej parze homoseksualistów, ludziach, którzy w wypadku stracili swoich bliskich. Każdy z nich żyje swoim własnym życiem, które w niczym nie przypomina tego znanego z zagranicznych seriali. Co dzień walczą ze swoimi lękami, ograniczeniami, wspomnieniami i pragnieniami i co dzień kładą się spać wygrani lub pokonani.

Sceny z życia za ścianą od Janusz L. Wiśniewski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    „Sceny z życia za ścianą” Janusza L. Wiśniewskiego to krótkie opowiadania o ludziach, których mijamy na ulicy, w windzie, w pracy. Jedynym elementem łączącym utwory jest fakt, iż dotyczą codziennych problemów takich jak np. samotność, zdrada, poczucie niespełnienia, poszukiwanie miłości.
    Mężczyzna - autor, który czyta w kobietach jak w otwartej książce - miłość, namiętność, zdrada, cierpienie – cały szereg emocji z tym związanych ukazany jest z perspektywy kobiet.

    Książkę czyta się szybko. Spodobał mi się styl pisania, więc niebawem sięgnę po kolejną pozycję Pana Wiśniewskiego.
    Książka jest chwilami przygnębiająca – skłania do refleksji i przemyśleń. Dlatego też osobom, które chwilowo potrzebują czegoś do pokrzepienia duszy nie polecam. Odłóżcie to na czas trochę „szczęśliwszy” czas.

Warto zerknąć