ebook Sceny z życia za ścianą
3.55 / 5.00 (liczba ocen: 1681) Ilość stron (szacowana): 79

Sceny z życia za ścianą
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 15.32
wciąż za drogo?
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
15.32 zł Lub 13.79 zł
17.77 zł
18.50 zł Lub 16.65 zł
19.90 zł
15.48 zł
16.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Za ścianą Twojego mieszkania, za ogrodzeniem Twojego domu dzieją się rzeczy przeróżne. Mieszka tam cierpienie i samotność, tęsknota, rozpacz i nadzieja. Każde z nich staje się tematem tej książki.

Janusz Leon Wiśniewski znów zaskakuje. W „Scenach z życia za ścianą” snuje opowieści o zwykłych ludziach: chorym na depresję mężczyźnie, który stracił pracę, molestowanej w dzieciństwie kobiecie, powracającej do tragicznych wspomnień, szczęśliwej i zakochanej parze homoseksualistów, ludziach, którzy w wypadku stracili swoich bliskich. Każdy z nich żyje swoim własnym życiem, które w niczym nie przypomina tego znanego z zagranicznych seriali. Co dzień walczą ze swoimi lękami, ograniczeniami, wspomnieniami i pragnieniami i co dzień kładą się spać wygrani lub pokonani.

Sceny z życia za ścianą od Janusz L. Wiśniewski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    „Sceny z życia za ścianą” Janusza L. Wiśniewskiego to krótkie opowiadania o ludziach, których mijamy na ulicy, w windzie, w pracy. Jedynym elementem łączącym utwory jest fakt, iż dotyczą codziennych problemów takich jak np. samotność, zdrada, poczucie niespełnienia, poszukiwanie miłości.
    Mężczyzna - autor, który czyta w kobietach jak w otwartej książce - miłość, namiętność, zdrada, cierpienie – cały szereg emocji z tym związanych ukazany jest z perspektywy kobiet.

    Książkę czyta się szybko. Spodobał mi się styl pisania, więc niebawem sięgnę po kolejną pozycję Pana Wiśniewskiego.
    Książka jest chwilami przygnębiająca – skłania do refleksji i przemyśleń. Dlatego też osobom, które chwilowo potrzebują czegoś do pokrzepienia duszy nie polecam. Odłóżcie to na czas trochę „szczęśliwszy” czas.

Warto zerknąć