ebook Sebastian
3.85 / 5.00 (liczba ocen: 8782) Ilość stron (szacowana): 400

Sebastian
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 19.68
wciąż za drogo?
22.88 złpremium: 14.76 zł Lub 14.76 zł
-20% 19.68 zł Lub 17.71 zł
31.53 złpremium: 20.34 zł Lub 20.34 zł
24.60 zł
19.68 zł
19.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

„Niech twoje serce podróżuje bez bagażu, ponieważ to, co ze sobą przyniesiesz, stanie się częścią krajobrazu”.


Dawno, dawno temu Efemera, zagrożona przez Zjadacza Świata, została rozbita na wiele tajemniczych i magicznych krain. Nazwano je krajobrazami. Między nimi rozciągają się mosty, które przenoszą podróżnych w miejsca, do których przynależą, zamiast tam, gdzie sami chcą się udać. Zjadacz Świata został uwięziony i zapomniano o nim, a stabilność krajobrazów Efemery utrzymuje magia Krajobrazczyń. W jednej z krain, gdzie żyją demony i panuje wieczna noc, swym mrocznym uciechom oddaje się półkrwi inkub – Sebastian. W snach wzywa go kobieta, która pragnie jedynie być bezpieczna i kochana. Sebastian pożąda jej, ale jednocześnie jest świadomy tego, że może ją zniszczyć.
Tymczasem w cichych ogrodach szkoły Krajobrazczyń budzi się zło – Zjadacz Świata wydostaje się ze swojego więzienia. Jego pierwszą ofiarą może paść krajobraz Sebastiana.


Ta uwodzicielska, erotyczna i niezwykle romantyczna opowieść przeznaczona jest dla tych, którzy wiedzą, po której stronie serca – jasnej czy mrocznej – kryją się ich namiętności.

Sebastian od Anne Bishop możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
To, czego serce naprawdę pragnie, nie pojawia się z dnia na dzień i nie zawsze jest takie, jak się spodziewamy.
Ludzkie serce zdolne jest do wszelkich uczuć - i dobrych, i złych. To cześć naszej podróży przez życie, decydować, dzień po dniu, które z tych uczuć będziemy karmić, żeby stały się silniejsze, a które odrzucimy, ponieważ nie chcemy, żeby dominowały w naszym życiu. Ale te uczucia nadal w nas istnieją.
To, co dajesz światu, wróci do ciebie
To, co w jednym ogrodzie uchodzi za chwast, w innym jest najważniejszą rośliną
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Ciekawie zbudowany fantastyczny świat. Mamy tu zarówno zwykłych ludzi jak i czarowników czy istoty bardziej obce jak sukuby i minotaury. Wszystkie te istoty żyją w różnych światach (krajobrazach) utworzonych przez krajobrazczynie. Jest też "zło", które wydostaje się z zapieczętowanego ogrodu i dąży do opanowania "świata". Jest to pierwszy tom cyklu "Efemera" więc poznajemy wszystkich bohaterów m. in. Belladonnę, Sebastiana oraz świat, w którym Sebastian głównie żyje - Gniazdo Rozpusty. Walka, strach, miłość, namiętność...

  • Awatar

    Do książek Anne Bishop chyba nikogo nie trzeba przekonywać po serii Czarne Kamienie.
    Sebastian jak i reszta serii tak samo wciąga

Warto zerknąć