ebook  Jerzy Popiełuszko: Biografia
4.25 / 5.00 (liczba ocen: 10)

Jerzy Popiełuszko: Biografia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 44.99
44.99 zł
Inne proponowane

Gdy wieczorem 19 października 1984 roku został uprowadzony, a później bestialsko zamordowany przez funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa, jego śmierć odbiła się echem na całym świecie. Stał się jednym z najbardziej znanych współczesnych męczenników.

Ksiądz Jerzy Popiełuszko, duszpasterz robotników, służby zdrowia i studentów, dodawał ludziom otuchy, nie bał się stawać w obronie prawdy i wolności. Uczył, jak zło dobrem zwyciężać.

Książka zawiera nowe fakty i nieznane dokumenty, zdjęcia i wypowiedzi świadków. Opisuje też cuda, jakie wciąż dokonują się za wstawiennictwem kapłana-męczennika.

Jerzy Popiełuszko: Biografia od Milena Kindziuk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Do świętości każdy jest stworzony, ale do Boga droga niełatwa. Do dołu szybko człowiek leci, a do góry zawsze trzeba wspinać się i wspinać.
Każde cierpienie ma sens, jeśli je ofiarujesz Bogu. Wtedy ono jest nagrodą. A jeżeli cierpisz i przeklinasz, to wtedy nie ma nagrody. Wtedy człowiek nie ma zwycięstwa i ból jest większy.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć