ebook Sekrety La Roja
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 223) Ilość stron (szacowana): 654

Sekrety La Roja
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.05
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
27.05 zł
28.02 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Uaktualnione wydanie specjalnie dla polskich czytelników! Mistrzowie Świata i Europy w zupełnie nowej, nieznanej odsłonie!

Po 44 latach dali Hiszpanii największą piłkarską radość, a teraz odważyli się wyjawić tajemnice swego sukcesu. La Roja pokazuje w tej książce swoją osobistą i nieznaną twarz. Sekrety, wspomnienia, anegdoty i odczucia drużyny, która jest paczką przyjaciół. Reprezentacja zaprasza nas do swojej szatni, aby wysłuchać pamiętnych odpraw Luisa Aragonésa i planów Vicente Del Bosque na podbój RPA i Polski.

Będziesz mógł wejść do pokojów piłkarzy, aby pośmiać się z ich sprzeczek podczas gry w karty, z najzabawniejszych pseudonimów i wyników zakładów. Odkryjesz muzykę, jaka towarzyszyła im w najpiękniejszych momentach, dowcipy, jakie robią sobie na boisku i to, w jaki sposób przezwyciężyli trudności, by rozkochać w sobie cały świat futbolu.

Od środka, szczerze i z wielką chęcią, by dzielić dumę wynikającą z przynależności do tej drużyny!

Prolog – Iker Casillas
Epilog – David Villa

Sekrety La Roja od Miguel Ángel Díaz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książka opisujące historie jednej z najwybitniejszych drużyn w historii futbolu. Autorzy ukazują nam nie tylko znane wszystkim wielkie sukcesy hiszpańskiej kadry, ale także jej trudne początki. Warto sięgnąć po ten tytuł i przekonać się co czuli piłkarze w czasie Euro czy Mundialu, jak reagowali na sukcesy i niepowodzenia. Po skończeniu książki patrzy się inaczej na gwiazdy futbolu.

Warto zerknąć