ebook Afirmacje miłości: Wersja dla kobiet - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Afirmacje miłości: Wersja dla kobiet - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
Audiobook - najniższa cena: 6.79
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
7.99 złpremium: 4.79 zł Lub 4.79 zł
-15% 6.79 zł Lub 6.11 zł
7.99 zł
-15% 6.79 zł
Inne proponowane

Afirmacje to pozytywne twierdzenia, wykorzystujące mechanizmy autosugestii i medytacji. Posiadają moc wpływania na podświadomość, która kontroluje nasze przekonania i zachowania. Stosując je systematycznie, zaczynamy identyfikować się z ich treścią, a w efekcie odpowiednio dostrajamy nasze myśli. Odpowiednio sformułowane, dostosowane do zamierzonego celu, afirmacje stanowią potężne narzędzie, które może realnie przybliżyć do osiągnięcia upragnionej zmiany.

Afirmacje miłości" skupiają się na otwartości na miłość na każdej płaszczyźnie życia, ze szczególnym uwzględnieniem relacji partnerskiej. Słuchaczka będzie wizualizowała sobie szczęście w związku z idealnie dopasowaną osobą oraz związane z tym poczucie spełnienia i miłości. Sesję afirmacyjną warto wzmocnić wizualizacjami - wyobrażać sobie, że cel został już osiągnięty i próbować poczuć pozytywne emocje z tym związane. Nagranie składa się z afirmacji klasycznych, czyli treści odbieranych świadomie, a także przekazu podprogowego, który odbierany jest poniżej świadomej percepcji słuchowej.

Afirmacje miłości: Wersja dla kobiet - audiobook od Praca zbiorowa możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć