Siewca Wiatru
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.81 / 5.00
liczba ocen: 10063
Ilość stron (szacowana): 656
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 18.65 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
24.48 zł
25.49 zł
31.08 zł
31.08 zł
Pozostałe księgarnie
31.08 zł
18.65 zł
25.10 zł
25.80 zł
27.97 zł
27.97 zł
31.08 zł
Opis:

Bóg umarł - stwierdził filozof. A może odszedł? - zapytała pisarka. I postawiła BezPańskie anielskie zastępy w obliczu Armagedonu. Anioły Mai Lidii Kossakowskiej są niepokojąco ludzkie. Palą, piją, piorą się po pyskach, bywają w burdelach, mają niewyparzone gęby, cierpią „na samotność”, są po naszemu pazerne. Jak zauważył recenzent Elkandera: autorka pokazuje, do jakich rzeczy zdolny jest człowiek, który sięgnął po władzę. A fakt, że za przykład służą archaniołowie - aniołowie szczególnie umiłowani przez Boga - świadczy, że stoczyć może się nawet najszlachetniejszy... A wszystko dlatego, że Pan, stwarzając świat, zapowiedział ostateczną walkę ze Złym. Nikt oprócz Niego nie wie kiedy przyjdzie czas. A Pan odszedł. Archaniołowie utrzymują Jego nieobecność w tajemnicy. Czy nie zniszczy ich władza? Czy zdołają ocalić dzieło Pana i siebie samych przed Antykreatorem? Jak walczyć z Siewcą Wiatru bez Pana, gdy Abbadon, wybrany i wskrzeszony Anioł Zagłady, bez Jego dotknięcia jest bezradny.. Nie ma już wybranych i odrzuconych, Niebios i Otchłani. Jest tylko Dzieło Pana i Antykreator, Siewca Wiatru, nicość i pustka... I cień. Coraz bliżej...

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Moim zdaniem bardzo ciekawa książka. Choć jest fantastyczną fikcją, to czytając łatwo dostrzec, że autorka świetnie rozeznała się zarówno w teologii katolickiej, zwłaszcza w tym co tyczy się angelologii i demonologii, ale także w mitologiach różnych kultur.
    Niesamowity pomysł na fabułę, wartka akcja, ciekawe przemyślenia, dużo humoru, wątki romantyczne, intryga... Wszystko co czyni książkę ciekawą zebrane w jednym miejscu i doprawione pięknym stylistycznie językiem.

Inne proponowane
Warto zerknąć