ebook Łzy Tess
4.06 / 5.00 (liczba ocen: 28985)

Łzy Tess
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 21.82
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
21.82 zł Lub 19.64 zł
29.90 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
21.81 zł
22.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Pierwszy tom mrocznej serii, w której pożądanie miesza się ze strachem. Dwudziestoletnia Tess Snow prowadzi spokojne życie. Jest o krok od rozpoczęcia kariery na rynku nieruchomości, a jej chłopak to idealna mieszanka czułości i odpowiedzialności. Aby świętować ich drugą rocznicę, Brax robi jej niespodziankę i zabiera na wycieczkę do Meksyku. Nie zakończy się ona jednak happy endem…
 

Romantyczne plaże, gorący seks i świetna zabawa – tego spodziewa się Tess. Dziewczyna nie wie, że zostanie uprowadzona, odurzona narkotykami i sprzedana. Siłą wepchnięto ją w mroczny świat prostytucji i zdegradowano do roli zabawki. Jej nowy pan, tajemniczy Q, nie lubi się dzielić.
Czy Brax odnajdzie i uratuje Tess, zanim jej nowy właściciel całkowicie ją zniszczy? Czy dziewczyna odnajdzie w sobie siłę, aby walczyć o swoje bezpieczeństwo i wolność?

Łzy Tess od Pepper Winters możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Nigdy nie kłam. Prawda boli mniej niż kłamstwa".
Umysłem człowieka można pokierować. Ale ludzkie serce nie zna poleceń.
Jestem zdruzgotana, a ta powieść z działu nowości spowodowała, że przepadłam w tej zaskakującej, mrocznej i niepokojącej historii. Z niecierpliwością czekam na kontynuację.

Łzy Tess wciągnęły mnie w swoją fabułę już od prologu, który mnie mocno zaintrygował. Główna bohaterka zostaje sprzedana, ale jak to się stało i czy kiedykolwiek uda jej się stamtąd uciec? To co przydarzyło się Tess to był najokropniejszy scenariusz, jaki mógł mieć miejsce w wymarzonej podróży do Meksyku. Po tym jak przez jakiś czas była przetrzymywana w niewoli trafia do domu swojego nowego pana, dla którego jest niewolnicą. Dziewczyna czuje się przerażona jak nigdy przedtem. Jej nowe miejsce zamieszkania jest piękną posiadłością, a jej pan Q to tajemniczy mężczyzna, który jest bogaty, przystojny, jednak to ją nie obchodzi. Dla niej Q to tylko i wyłącznie potwór w ludzkiej skórze.

Tess mimo że z jednej strony nienawidzi Q, z drugiej odkrywa, że mężczyzna ją pociąga, co jednocześnie ją przeraża jak i wzbudza jej pragnienia. Główna bohaterka to silna postać, która zrobi wszystko dla swojej wolności, pragnie ją odzyskać. Jednak nie walczy tylko ze swoim panem, ale ze sobą. Jeśli chodzi właśnie o relację tej dwójki to nie wiem, co mogę Wam zdradzić żeby nie zepsuć fabuły. Q jest kluczową postacią i muszę przyznać, że kilka rzeczy przewidziałam, ale było też parę, które mnie zaskoczyły. To dobry mężczyzna, ale jego życie zostało złamane, więc czasem przybrać pewną maskę niż pokazywać swój ból. Styl powieści jest bardzo dobry i czyta się te powieść przyjemnie i trudno się od niej oderwać.

To była świetna lektura i czekam na kolejny tom, bo epilog mocno mną wstrząsnął. Perspektywa tego francuskiego skurczybyka to było coś! Emocje, emocje i jeszcze raz emocje. To one grają pierwsze skrzypce w tej książce. Jeśli szukacie powieści, która będzie mroczna, nieprzewidywalna, pełna emocji to myślę, że powieść Pepper Winters Wam się spodoba! Ja już czekam na drugi tom.

Ocena: 5/6
©Zaczytana Majka
Moi drodzy, gdyby właśnie teraz ktoś poprosił Was, abyście wymienili najważniejsze waszym zdaniem wartości, jakimi powinien cechować się szczęśliwy związek, założę się, że bez wahania wymienilibyście szczerość, zaufanie, oddanie, wierność i jeszcze kilka bezsprzecznie ważnych przymiotów. Jestem pewna jednak, że niewiele osób wspomniałoby o dopasowaniu partnerów pod względem temperamentu i upodobań seksualnych. Na ten temat bowiem ciągle nie mówi się otwarcie, a jest to aspekt nie mniej ważny od tych, które wymieniłam przed chwilą. Często niestety zdarza się, że z przyczyn różnych od naszych potrzeb naszej drugiej połówki, mimo że darzymy ją uczuciem, i jest dla nas ważna, nie czujemy się do końca spełnieni i usatysfakcjonowani z pożycia seksualnego. Taki właśnie związek tworzą główna bohaterka książki Pepper Winters Łzy Tess - dwudziestoletnia Tess Snow i jej chłopak Brax.

Brax to czuły i kochający mężczyzna przy, którym Tess czuje się kochana i bezpieczna. Mężczyzna pragnie z oddaniem i delikatnością dawać szczęście swojej kobiecie, także w sypialni. Młoda kobieta docenia czułość mężczyzny, lecz potrzebuje czegoś więcej. Pragnie dominacji i zniewolenia. Ma nadzieję, że wyjazd na wakacje do Meksyku, który jest prezentem niespodzianką od Brax'a z okazji drugiej rocznicy ich związku, będzie okazją, by mogła pokazać chłopakowi swoją dotychczas skrzętnie skrywana ciemną stronę osobowość. Jak się wkrótce okazuje, trzeba uważać, o czym się marzy, ponieważ może być to marzenie wypowiedziane w złą godzinę. Niestety wymarzone wakacje stają się początkiem koszmaru dziewczyny. Nasza bohaterka pada ofiarą handlu kobietami. Zostaje sprzedana i oddana we władanie tajemniczego Pana Q. Teraz to on jest jej Panem i władcą. Od niego zależy jej teraźniejszość i przyszłość. Celem mężczyzny jest złamać swoją zdobycz i uczynić ją swoją seksualną niewolnicą, Czy w piekle, jakim znalazła się bohaterka, starczy jej siły, by walczyć o siebie i swoją wolność, czy też jej Pan osiągnie swój cel? Sprawdźcie sami.

Skupmy się przez chwilę na postaci samej głównej bohaterki. Tess tak naprawdę nigdy nie zaznała ciepła i miłości w domu rodzinnym. Dla swoich rodziców była niemalże niewidzialna. Nie dostrzegali jej i jej uczuć. Dopiero przy Brax'ie, poczuła się kochana. Obydwoje nie mieli łatwego życia, więc pod tym względem doskonale się rozumieli. Tess bojąc się odrzucenia i samotności, bardzo często tłumiła w sobie swoje potrzeby i poczucie niespełnienia, a tym samym osamotnienia. Zawsze starała się zadowolić innych i dopasować się do ich oczekiwań. W momencie, kiedy trafia do niewoli, autorka doskonale nakreśla obraz metamorfozy jej osobowości. Oczywiście więcej Wam nie zdradzę, abyście mogli sami sprawdzić, co dzieje się z niewolnicą Pana Q.
Na pewno chcielibyście wiedzieć, dlaczego mężczyzna pragnie zniewolić i zniszczyć kobietę. Na to pytanie również uzyskacie, odpowiedz podczas lektury książki.

I teraz przychodzi dla mnie zawsze najtrudniejszy moment, jeśli chodzi o wyrażanie opinii na temat książek z tego gatunku. Zaznaczyć należy, że temat dominacji, BDSM, to w naszym społeczeństwie ciągle temat drażliwy i kontrowersyjny dlatego trzeba jasno powiedzieć, że nie jest to książka dla każdego, w związku z tym, tym razem decyzję o tym, czy warto po nią sięgnąć, pozostawiam do przemyślenia każdemu z Was z osobna.
Moje subiektywne odczucia po lekturze są mieszane. To, co według mnie zasługuje na uwagę i uznanie to bardzo istotny i niestety nadal aktualny proceder handlu kobietami i zmuszanie ich do prostytucji. Natomiast jeśli mam określić moje wrażenia pod względem gatunku, do którego została przypisana, to moim zdaniem nie odzwierciedla ona w pełni znamion erotic dark. Nie sugerujcie się jednak do końca moim zdaniem, ponieważ z uwagi na to, że nie czytam zbyt często książek tego gatunku, nie mam zbyt dużych możliwości porównawczych do innych tytułów z tej kategorii.
Łzy Tess to pierwsza część cyklu „Potwory z ciemności". Ja jednak raczej po kolejne części już nie sięgnę.

Recenzja powstała we współpracy z księgarnią internetową Tania Książka, za co bardzo dziękuję.

Ocena: 3/6
©Kocie czytanie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć