ebook Soulless
4.41 / 5.00 (liczba ocen: 12219) Ilość stron (szacowana): 304

Soulless
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich 4 miesiącach
E-book - najniższa cena: 12.86
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
-56% 12.86 zł
-34% 19.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (9)
Inne proponowane

Mroczny i seksowny finał uwielbianej serii King

Bear siedzi w więzieniu za przestępstwo, którego nie popełnił. Ucieczka jest jedyną rzeczą, o jakiej marzy przystojny i niebezpieczny motocyklista. Wie, że musi się wydostać z więzienia, bo jego ukochana jest tam, gdzie nie może jej chronić.

Thia ukrywa się, pozostając pod opieką przyjaciół Beara. Stara się być cierpliwa i czekać, ale miesiące bez kontaktu z nim są jak tortura. Nadszedł czas, by zawalczyć o powrót ukochanego mężczyzny.

Jedynym sposobem na przetrwanie tych dwojga będzie pójście na wojnę z Choppem, niebezpiecznym przywódcą gangu motocyklowego.

Bear i Thea stoczą walkę na śmierć i życie o swoje prawo do miłości

Soulless od T. M. Frazier możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Kontynuacja Lawless równie mocna jak pierwsza część. Bear jak dla mnie jest bardziej charyzmatyczną postacią niż King. Bezczelny, trochę zmanierowany, okrutny a zarazem czuły i nieco zagubiony. Thia również jest ciekawsza niż Doe, bardziej ludzka, bliższa czytelnikowi. W książce nie brak brutalnych scen, ostrej erotyki i wulgaryzmów, ale to właśnie te cechy dzięki kontrastowi pomagają bardziej docenić piękno uczucia między głównymi bohaterami. Polecam!

Warto zerknąć