ebook Sposób na księcia
4.13 / 5.00 (liczba ocen: 15470) Ilość stron (szacowana): 420

Sposób na księcia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 25.42
wciąż za drogo?
29.90 zł
25.42 zł
Inne proponowane

Henry John Edgar Thomas Pembrook, książę Wessco, kocha być nieodpowiedzialnym i ani mu w głowie się zmieniać. Problem w tym, że jako członek rodziny królewskiej niewiele ma w tej sprawie do gadania. Królowa Lenora postanawia dać wnukowi nieco swobody, żeby ten mógł wreszcie poczuć ciężar związany z podejmowaniem samodzielnych decyzji. Ku zgrozie wszystkich jego pierwsze postanowienie wiąże się z… wzięciem udziału w randkowym reality show. I tak dwadzieścia najpiękniejszych arystokratek rozpoczyna rywalizację o serce Henry’ego. Wśród zamkowej scenerii kandydatki nie zawahają się użyć całego swojego uroku, byle tylko usidlić niepokornego księcia i zdobyć brylantową tiarę. Tymczasem Henry dostrzega prawdziwe piękno w najbardziej niepozornej z nich.

Sarah Mirabelle Zinnia Von Titebottum jest cicha i nie lubi się narzucać. O dziwo, to właśnie jej prostolinijność, siła i dobroć przykuwają uwagę Henry’ego. Nie bez znaczenia jest też sprośny humor, z którego słynie dziewczyna… Czy Sarah znajdzie sposób na nauczenie księcia odpowiedzialności?

Sposób na księcia od Emma Chase możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Zawarte w książkach historie, inspirują nas, by sięgać wyżej, kochać mocniej, zmieniać świat i być kimś więcej.
Czasami najbardziej stanowcze rozwiązanie owiane jest milczeniem.
Pierwszy tom z serii Royally bardzo mi się spodobał. Historię Nicolasa oraz Olivii wspominam bardzo ciepło. A jak było w przypadku drugiego księcia Henry'ego, któremu trudno było przywyknąć do nowej roli?
Obowiązkiem Henry'ego jest dobrze rządzić krajem, a korona po jego babci ma trafić do tej, która jest wybranką jego serca, ale i tej, która rozumie, co się z tym wiąże. Jednak jak to uczynić, gdy Henry uwielbia swoje kawalerskie życie... alkohol, imprezy, kobiety na jedną noc. To daleko od odpowiedzialności i bardzo trudne do zrealizowania, aby książę się zmienił, zwłaszcza w mgnieniu oka, o czym marzy jego babka. Wcale się nie dziwię, że Henry miał problem z zaakceptowaniem tego, że obejmie tron, ponieważ każdy patrzył na niego jak na tego drugiego, drugiego brata, który spieprzy wszystko i nie poradzi sobie w nowej roli. Na jego drodze pojawia się Sarah, która jest cicha, kocha książki i jest totalnym przeciwieństwem księcia. Ona nawet nie była chętna wziąć udziału w programie, ale zgodziła się na prośbę siostry, która również bierze udział w reality show.

To co mnie zaskoczyło to prawdziwa twarz księcia Henry'ego, bo tak naprawdę to słodki i czarujący mężczyzna, który nie jest takim, jakim się pokazuje. Sarah też nie jest tak prostą postacią jak mogłoby się wydawać, ponieważ arystokratka ma swoje tajemnice, o których wiedzą tylko matka i siostra. Sekret ten całkowicie zmienia życie dwojga bohaterów i jest to bardzo emocjonalna strona książki. Sarah widzi zachowanie księcia, bo są to dwa różne oblicza. Gdy jest z innymi kandydatkami flirtuje, ale gdy jest z nią to ich relacja wygląda zupełnie inaczej... rozmawiają o wszystkim i o niczym, słuchają się nawzajem, czytają, a zachowanie Henry'ego pozwala Sarah być trochę mniej nieśmiałą i bardziej pewną siebie niż wcześniej. Sarah powoli pozwala dostrzec księciu, że potrafi on być dobrym i wyrozumiałym wśród innych, że jego panowanie będzie opierać się na dobrych kontaktach z ludźmi.

Sposób na księcia to świetna książka, która jest pełna romantyzmu. Styl, jakim została napisana ta powieść jest bardzo dobry i czyta się ją bardzo przyjemnie. Podczas czytania towarzyszyło mi wiele emocji, które zaskakiwały. Jestem ciekawa jak wypadnie kolejny tom z tej serii i szczerze nie mogę się doczekać. Oczywiście polecam Wam książkę, jeśli jesteście fanami Emmy Chase, a jeśli z jakiś powodów jeszcze nie czytaliście tej serii to pozostaje mi tylko powiedzieć jedno... warto ją nadrobić!

Ocena; 5/6
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć