ebook Zjedz tę żabę! (wydanie III rozszerzone) - audiobook
3.86 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 32733) Ilość stron (szacowana): 238

Zjedz tę żabę! (wydanie III rozszerzone) - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.28
Audiobook - najniższa cena: 21.93
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
21.93 zł Lub 19.74 zł
22.13 zł 20% rabatu
29.90 zł
21.93 zł
21.93 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane
Ponad dwadzieścia metod osiągania sukcesu. Wskazówki, jak poprawić swoją ogólną wydajność i wzmocnić pozycję w pracy. Miej to już z głowy – połknij żabę, poczuj się wolny i w 100 procentach zajmij się robieniem kariery zawodowej!
 
„Zjedz tę żabę! Wszystko, cokolwiek wiąże się z planem, ustaleniem priorytetu i organizacją pracy, sprowadza się do tych trzech słów” – Brian Tracy

„Zjedz tę żabę!” to książka dla ludzi biznesu, to prawdziwe vademecum podnoszenia wydajności pracy i osiągania z niej zadowolenia.
Ta przekonująca metafora, „ogromna żaba” czekająca na zjedzenie, to twoje największe, najważniejsze zadanie, z którego realizacją będziesz prawdopodobnie zwlekać, jeśli nie zajmiesz się nim od razu. Jest ona również tym zadaniem, które w danym momencie może mieć najkorzystniejszy wpływ na twoje życie i pomóc ci w szybkim osiągnięciu oczekiwanych rezultatów. Rozpoczęcie pracy od połknięcia „żaby” gwarantuje przez cały dzień poczucie zadowolenia wynikające ze świadomości, że już nic gorszego nie może ci się dzisiaj przytrafić.
Dwadzieścia jeden opisanych tu metod osiągania sukcesu ma za cel poprawę ogólnej wydajności i wzmocnienie twojej pozycji w pracy. Wiele z podanych w książce pomysłów można też zastosować w życiu prywatnym. Obecne wydanie zostało uaktualnione w częściach dotyczących rozwoju techniki, jaki nastąpił od pierwszego wydania w roku 2001.
 
Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Roberta Michalaka.
Zjedz tę żabę! (wydanie III rozszerzone) - audiobook od Brian Tracy możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć