ebook Hashtag - audiobook
3.07 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 5927)

Hashtag - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 17.55
Audiobook - najniższa cena: 29.93
29.93 zł Lub 26.94 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
39.90 zł
34.31 zł
35.91 zł
39.90 zł
Inne proponowane
Jedna przesyłka zmieniła jej życie. Gdy Tesa na nowo odkrywa swoją przeszłość, przez media społecznościowe przetacza się nowy trend. Kolejni internauci zamieszczają wpisy z hashtagiem #apsyda. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że osoby te od lat uznawane są za zaginione…
 

„Twoja paczka już na ciebie czeka!” – brzmiała wiadomość, która wydawała się zwykłą pomyłką. Tesa nie spodziewała się żadnej przesyłki, niczego nie zamawiała w sieci – a nawet gdyby to zrobiła, z pewnością nie wybrałaby dostawy do paczkomatu. Jeśli nie musiała, nie wychodziła z domu.
Postanowiła jednak sprawdzić tajemniczą przesyłkę – i okazało się to największym błędem, jaki kiedykolwiek popełniła. Wpadła bowiem w spiralę zdarzeń, które miały zupełnie odmienić jej życie…

Hashtag - audiobook od Remigiusz Mróz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Czytelniku Nie kupuj tej książki! Nie pożyczaj jej! Nie czytaj/nie słuchaj jej! Szkoda na nią casu! Książka jest nieciekawa, fabuła skacze w przeszłość. Nic tam się nie klei. Jest to ewidentni najgorsza pozycja Remigiusza. Śmiem powiedzieć, że jest to najbardziej nudny, bezsensowny kryminał, z jakim kiedykolwiek w życiu miałęm styczność. Przebrnąłem do końca tylko dla tego, że słuchałem jej jako audiobooka w samochodzie, gdzie i tak nie mam co robić czasem. Remigiuszu jak bym miał możliwość, to złożyłbym reklamację. Inne książki jak np Politikalfiction są super, Chyłka, Forst. Jedyny pozytyw audiobooka „Hashtag” są lektorzy z Audioteki, oni zrobili dobrą robotę.

Warto zerknąć