ebook Sklepik z niespodzianką. Adela
3.67 / 5.00 (liczba ocen: 1527) Ilość stron (szacowana): 200

Sklepik z niespodzianką. Adela
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 18.84
wciąż za drogo?
24.90 zł
28.99 zł Lub 26.09 zł
18.84 zł
26.10 zł
Inne proponowane

W Pogodnej nastała zima, a wraz z nią przyszły zmiany, które sprawiły, że życie czterech przyjaciółek – Bogusi, Adeli, Konstancji i Lidki – przestało być bajką. Do miasteczka po trzech latach nieoczekiwanie wraca Anna Potocka, której tajemnicze zniknięcie miało związek z przeszłością jednej z nich. Okazuje się, że Adela, miejscowa femme fatale, skrywa wiele sekretów, którymi nie dzieliła się dotąd z przyjaciółkami.

Czy ta z pozoru silna i niezależna kobieta poradzi sobie z demonami przeszłości? 

Czy wygra walkę o własne życie?

Druga część Sklepiku z Niespodzianką to opowieść o sile kobiecej przyjaźni, dzięki której można przetrwać nawet najtrudniejsze chwile. To wzruszająca i pełna dramatyzmu historia o miłości i nienawiści, a także o wybaczeniu, bo tylko ono przynosi spokój sercu.

 

Sklepik z niespodzianką. Adela od Katarzyna Michalak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Druga książka z trzytomowej serii Sklepik z Niespodzianką. Kontynuacja pierwszej części, dobrze się ją czyta. Wciągnęła mnie na tyle, że zamierzam kupić i przeczytać trzecią i ostatnią część

Warto zerknąć