ebook Sklepik z Niespodzianką. Bogusia
3.54 / 5.00 (liczba ocen: 1895) Ilość stron (szacowana): 324

Sklepik z Niespodzianką. Bogusia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 18.84
wciąż za drogo?
24.90 zł
28.99 zł Lub 26.09 zł
18.84 zł
26.10 zł
Inne proponowane

Wszystko zaczęło się w nadmorskim miasteczku, przez które przejeżdżała Bogusia. Nazywało się Pogodna – któż nie chciałby tam mieszkać? Skoro zaś los dawał jej znaki: a to czarny kot wygrzewający się na parapecie, a to tabliczka „Do wynajęcia” na jednej z uroczych kamieniczek, dziewczyna nie zastanawiała się długo.

Bogusia postanawia spełnić swoje wielkie marzenie i otwiera w Pogodnej małą kawiarenkę, w której można napić się aromatycznej czekolady i zjeść ciasto własnej roboty. Sklepik z Niespodzianką staje się ulubionym miejscem spotkań mieszkańców Pogodnej, a Bogusia zaprzyjaźnia się z energiczną radną Adelą, wrażliwą Lidką, która prowadzi lecznicę dla zwierząt, piękną Konstancją i panią Stasią, która jest dobrym duchem miasteczka. 

Dzięki nim przekonuje się o sile kobiecej przyjaźni, która w trudnych chwilach okazuje się największą wartością.

Czy Bogusia pozna w Pogodnej również smak miłości?

Jaką cenę zapłaci za spełnienie marzeń?

Czy będzie warto?

Sklepik z Niespodzianką. Bogusia od Katarzyna Michalak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Uważaj jednak, o czym marzysz, bo marzenia czasem lubią się spełniać.I to niekoniecznie tak, jak byś chciała.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Pierwsza książka z trzytomowej serii Sklepik z Niespodzianką. Prosta ale życiowa historia młodej dziewczyny samodzielnie stawiajacej swoje pierwsze kroki. Wciągnęła mnie na tyle, że przeczytałam drugą część i zamierzam przeczytać trzecią i ostatnią część.

Warto zerknąć