Kulti
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria: /
średnia ocena: 4.36 / 5.00
liczba ocen: 26760
Papwerwhite 4#amazon
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
33.90 złpremium: 20.34 zł
23.35 zł
28.82 zł
28.82 zł
33.90 zł
Pozostałe księgarnie
28.46 zł
28.80 zł
30.51 zł
32.20 zł
32.21 zł
33.90 zł
Opis:

„Wierz mi, miałam ochotę walnąć cię raz czy dwa… albo pięć”.

Gdy mężczyzna, którego uwielbiałaś będąc dzieckiem, zostaje twoim trenerem, spodziewasz się, że okaże się to najwspanialszą rzeczą, jaka przytrafiła ci się w życiu. Słowo klucz: spodziewasz się.
Wystarczył tydzień, by dwudziestosiedmioletnia Sal Casillas zaczęła się zastanawiać, co właściwie widziała w międzynarodowej ikonie piłki nożnej – dlaczego miała jego plakaty na ścianach i nawet wyobrażała sobie, że za niego wyjdzie i spłodzi z nim małych superpiłkarzyków?
Sal wiele lat temu doszła do siebie po najgorszym „nie-zerwaniu” w historii zmyślonych związków, z mężczyzną, który nie wiedział nawet o jej istnieniu. Nie jest więc przygotowana na nową wersję Reinera Kultiego, trenującego jej drużynę: cichy i zamknięty w sobie jest tylko cieniem wybuchowego, pełnego pasji mężczyzny, którym kiedyś był.
Nic nie mogło przygotować jej na spotkanie z nim.
Ani na mordercze skłonności, które w niej wzbudził.
„Sal, proszę, nie zmuszaj mnie, żebym odwiedzała cię w więzieniu. Nie do twarzy ci w pomarańczowym”.
To będzie najdłuższy sezon w jej życiu.

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Wspaniała historia. To, czego nie cierpię w książkach ,to taki efekt lawiny, gdy autor przedstawia wszystko skrótowo, byle tylko przerzucić swój pomysł na papier. Tu tego nie znajdziemy, fabuła rozwija się powoli, mamy czas by poznać naszych bohaterów, zrozumieć ich postępowanie. Wszystko podane ze smakiem i z mocnym sportowym akcentem, zarwana noc była warta tej pozycji :) Postać Kultiego cudownie przedstawiona, nie mogłam się oderwać od czytania. Polecam wszystkim, którzy lubią zatracić się w historii tak, że przez dłuższy czas nie istnieją dla świata :)

Warto zerknąć