ebook Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie
4.28 / 5.00 (liczba ocen: 6182) Ilość stron (szacowana): 254

Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 23.62
wciąż za drogo?
-21% 23.62 zł 20% rabatu
22.82 zł
23.62 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Jeśli chcesz przestać palić, a nie znajdujesz w sobie motywacji potrzebnej do podjęcia tej ważnej decyzji, ten poradnik pozwoli Ci w pełni zrozumieć mechanizmy trzymającego Cię w objęciach nałogu, oraz odnaleźć determinację, pozwalającą na skuteczne zerwanie z tym coraz mniej modnym i popularnym złym nawykiem.

Allen Carr w prosty i przystępny sposób przygotowuje czytelnika – nałogowca – do poukładania sobie w głowie myśli o zaprzestaniu palenia. Pomaga je ułożyć w taki sposób, abyśmy zrozumieli, że potrzeba rzucenia palenia jest w nas na tyle silna, że jesteśmy w stanie uporać się z tym problemem i zrozumieć jego mechanizmy.

Autor w prosty i przystępny sposób przekazuje potrzebującemu argumenty, uczy w jaki sposób ich użyć, aby w prosty i w miarę „bezbolesny” sposób wydostać się z tej zabijającej nasz organizm pułapki.  

Nie bądź niedowiarkiem i wypróbuj skuteczność metody Allena Carra. Wiele osób potwierdziło, że przeczytanie tego poradnika, w znacznym stopniu pomogło pozbierać myśli i następnie uporać się z tym obrzydliwym nałogiem. 

Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie od Allen Carr możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć