Wszystkie kochanki naszego taty
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria: /
średnia ocena: 2.89 / 5.00
liczba ocen: 327
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
27.20 złpremium: 16.32 zł
20.94 zł
22.79 zł
23.12 zł
25.83 zł
Pozostałe księgarnie
21.76 zł
22.85 zł
22.94 zł
27.20 zł
27.20 zł
27.20 zł
Opis:

Powieść jest wznowieniem książki, która wcześniej ukazała się pod tytułem "Tata, one i ja".

Zwariowana opowieść o dwóch siostrach wychowywanych tylko przez ojca. Ciepła i krzepiąca - dowodzi, że nawet najtrudniejszy problem można rozwiązać, korzystając z inteligencji i poczucia humoru. Dowcipne dialogi, niesamowite przygody i kolejne barwne damy serca ojca wprowadzające się do domu w podwarszawskiej miejscowości.

Karolina ma piętnaście lat, Paulina sześć. Kiedy pewnego dnia mama oznajmiła im, że znika, do opieki nad dziewczynkami zmusza ich ojca, a swojego byłego męża, muzyka rockowego - Eryka. Ten, nie mając pojęcia o wychowywaniu dzieci, korzysta z pomocy niezrównanej babci Fredzi i gosposi Honoraty, a sam generuje kolejne problemy.

Ta nietypowa rodzina jest mądra, szalona, złośliwa i serdeczna.
Jak ta książka.

Manula Kalicka - pisarka i dziennikarka. Opublikowała 10 powieści i liczne opowiadania. Ukończyła studia polonistyczne i dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim. Jako dziennikarka zadebiutowała na łamach tygodnika "Polityka". Pracowała jako bibliotekarka, producentka konfekcji damskiej, prowadziła księgarnię, obecnie prowadzi agencję literacką.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć