ebook Sobowtór
4.17 / 5.00 (liczba ocen: 34165) Ilość stron (szacowana): 1504

Sobowtór
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.35
Audiobook - najniższa cena: 32.58
25.50 złpremium: 15.30 zł Lub 15.30 zł
32.00 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
20.35 zł Lub 18.32 zł
25.50 zł Lub 22.95 zł
25.50 zł 10 zł na konto
20.40 zł
22.03 zł
25.50 zł
25.58 zł
25.60 zł Lub 23.04 zł
25.60 zł
27.20 zł
27.51 zł
27.52 zł
29.00 zł
32.00 zł
32.00 zł
32.00 zł
32.00 zł 10 zł na konto
32.00 zł
32.00 zł Lub 28.80 zł
Inne proponowane

Dwie siostry, które nie miały o sobie pojęcia. Dwie historie życia, które pobiegły tym samym torem. Doktor Maura Isles w poszukiwaniu prawdy o sobie, swojej rodzinie oraz na tropie mordercy siostry...

Te same oczy, te same włosy, te same usta… Policyjna ekipa, która odpowiada na wezwanie do Brookline, dzielnicy Bostonu, jest przekonana, że ma przed sobą zwłoki doktor Maury Isles. Tymczasem Maura staje przed nimi – cała i zdrowa, choć nieco zaskoczona, że policyjne wozy blokują dojazd do jej mieszkania.
Groźba? Okrutny żart? Przypadek? Żadna z tych możliwości nie wchodzi w rachubę. Zamordowana kobieta nie tylko wygląda jak Maura – ma tę samą datę urodzenia, budowę ciała, ten sam kod DNA. Straszliwe odkrycie powoduje lawinę zdarzeń, które doprowadzą do wyjaśnienia serii morderstw dokonywanych przez ostatnie czterdzieści lat na ciężarnych kobietach. I powie wiele o Maurze Isles: o tym, kim jest i skąd pochodzi.

Sobowtór od Tess Gerritsen możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Szczęśliwy, kto zawsze oczekuje godziny śmierci i każdego dnia gotów jest umrzeć.
Oto miejsce, gdzie spoczywają wspomnienia z całego życia.Abecadło dzieciństwa. Cztery razy cztery jest szesnaście. Pierwszy pocałunek,pierwszy kochanek, pierwszy miłosny zawód. Wszystko to zawiera informacyjny kwas rybonukleinowy, znajdujący się w skomplikowanym układzie neuronów. Pamięć to jedynie biochemia, a jednak określa ona każdego człowieka jako niepowtarzalną jednostkę.
Bądź świadom każdego ranka, że możesz nie przeżyć dnia. I każdego wieczoru, że możesz nie przeżyć nocy.
Nigdy nie jesteśmy tak odporni jak myślimy
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Ciekawa, choć momentami mnie nudziła. Ale i tak warta przeczytania. Polecam.

 • Awatar

  https://taka-jest-agata.blogspot.com/2018/04/tess-gerritsen-sobowtor.html

  Każdy z nas chce wiedzieć kim jest, skąd pochodzi…
  Gdy doktor Maura Isles, wraca z wakacji w Paryżu, wszyscy sąsiedzi i znajomi są zaskoczeni jej widokiem. Początkowo kobieta zupełnie nie rozumie, o co chodzi. Dlaczego wszyscy patrzą na nią, jak na ducha?
  Okazuje się, że na podjeździe jej domu stoi samochód z trupem w środku. Zabita kobieta wygląda jak Maura. Kim jest? Co robiła w tej okolicy? Czy celem czasami nie miała być słynna patolog? Na te wszystkie pytania, musi odpowiedzieć Jane Rizzoli. Prowadzenie śledztwa utrudnia jej zaawansowana ciąża. Chce ona jednak, jak najskuteczniej, ochronić przyjaciółkę przed złem.
  Isles nie zamierza siedzieć z założonymi rękami. Podąża śladami zamordowanej kobiety. Chce odkryć tajemnice ze swojej przeszłości. W ten sposób trafia na ślad matki ofiary znalezionej w samochodzie. Kobieta od lat przebywa w zakładzie karnym, ma zdiagnozowaną schizofrenię. Podczas spotkania ostrzega lekarkę przed „bestią”.
  Ofiarami osadzonej były kobiety w ciąży, podejrzana jest też o handel niemowlętami.
  Tymczasem znów zostaje zgłoszone zaginięcie brzemiennej kobiety. Czyżby skazana miała wspólnika?
  Rizzoli obawia się, że ona i Maura są zagrożone. Ona jest ciężarna, Isles w pewien sposób powiązana z psychopatą, który poluje na noworodki. Tylko w jaki sposób?
  Gdy okazuje się, że jedna z potencjalnych ofiar, nie tylko uniknęła śmierci, ale też zabiła „bestię”, policja odkrywa, że mężczyzna był uderzająco podobny do kobiety z samochodu i… Maury Isles. Co ich łączyło? Aby się tego dowiedzieć, lekarka odwiedza ponownie więźniarkę. Podczas rozmowy, zaczyna rozumieć, że Amalthea, którą wszyscy mają za niepoczytalną, tylko symuluje chorobę. Zna ona też wiele tajemnic z życia Maury. Tajemnic, których Pani patolog, wolałaby nigdy nie poznać. Czasami bowiem warto zostawić przeszłość, za zamkniętymi drzwiami…
  Czy teraz Maura Isles będzie już bezpieczna? Przeczytajcie sami…

Warto zerknąć