ebook Kopia doskonała - audiobook
3.26 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 551)

Kopia doskonała - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 14.95
Audiobook - najniższa cena: 29.05
wciąż za drogo?
29.05 zł Lub 26.15 zł
36.90 zł
36.90 zł Lub 33.21 zł
29.15 zł 20% rabatu
30.63 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane
Pierwsza część nowej serii autorstwa Małgorzaty Rogali, polskiej mistrzyni kryminału psychologicznego, ze śledczą w roli głównej, jakiej próżno szukać na kartach innych powieści kryminalnych!
 

Dominika otrzymuje zlecenie wyjazdu do Lyonu w celu skopiowania jednego z obrazów. Po skończonej pracy obraz znika, a kopistka nie wraca do Polski. Gdy jej babcia otrzymuje zdjęcie wnuczki na tle słynnego lyońskiego muralu, jest przekonana, że to zakamuflowana wiadomość. Prosi o pomoc Celinę – początkującą prywatną detektyw.
Celina wie, że decydując się na pomoc, będzie zmuszona do walki ze swoimi fobiami i pokonania traumy, której doznała dwa lata wcześniej. Mimo to podąża śladami kopistki. Ciągle jednak ktoś jest o krok przed nią. A jakby tego było mało, śladem Celiny podąża pewien tajemniczy mężczyzna…

Kopia doskonała - audiobook od Małgorzata Rogala możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć