ebook Show
3.91 / 5.00 (liczba ocen: 9698) Ilość stron (szacowana): 334

Show
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 16.90
wciąż za drogo?
16.90 zł
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
16.89 zł
23.32 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (9)
Inne proponowane

Jeden kontrakt, wiele zasad i ogromna pokusa, żeby je złamać… Wielka gwiazda współczesnych romansów – Vi Keeland – wraca na polski rynek z kolejną elektryzującą historią, której bohaterka bierze udział w reality show!

Kiedy Kate zdecydowała się na udział show, w którym miała rywalizować z innymi dziewczynami o serce Flynna, zgodziła się na wszystkie zasady programu. Wydawało się jej, że nie będzie z tym problemu. Jednak wtedy nie znała jeszcze seksownego Coopera, który pokrzyżował jej wszystkie plany. Wkrótce dziewczyna traci grunt pod nogami i nie wie, jak walczyć o względy Flynna, bo serce oddała Cooperowi. Jednak Kate wie, że kontrakt to kontrakt i musi trzymać się zasad, zwłaszcza że na ich straży stoi wcielony diabeł.
Złamanie zasad jeszcze nigdy nie było takie kuszące!

Show od Vi Keeland możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Nie spodziewałam się, że twórczość Vi Keeland mi się spodoba. Jej książkę z serii na Scenie przeczytałam w zaledwie trzy godziny. Sądzę, że muszę sięgnąć po inne książki tej autorki i nadrobić stracony czas.

Kate to dziewczyna, która dla rodziny zrobi wszystko i aby jej pomóc, postanawia wziąć udział w pewnym programie reality show, w której główna nagroda rozwiąże wszystkie ich problemy, a mają ich naprawdę sporo. Niestety, ale kontrakt programu jest jasny – nie może spotykać się z nikim innym na czas trwania show, w którym będzie rywalizować z innymi kobietami o względy jednego kawalera. Kate wie, że podoła, ale gdy na jej drodze staje Cooper – jej serce robi przysłowiowego fikołka a sam mężczyzna widząc jak kobieta, która pierwszy raz od niepamiętnych czasów wzbudziła w nim tyle emocji, może go tak po prostu odtrącać. Nasuwa mu się jego pytanie: Dlaczego?

Jest to książka z gatunku romansu i erotyki i ja zazwyczaj podchodzę do tych powieści z pewną rezerwą. Nie lubię, gdy mamy do czynienia z przerostem formy nad treścią, coś w stylu: jak do tego doszło? Cytując jedną znaną autorkę. W Show Vi Keeland znalazła idealny złoty środek, w którym wyważyła moim zdaniem idealnie te dwa gatunki. Nie brakuje namiętności, gorących uniesień i seksu, ale co najważniejsze fabuła nie jest dodatkiem w tej książce, ale faktycznie coś się dzieje. Dowiadujemy się sporo o życiu Kate i tego dlaczego zdecydowała się wziąć udział w tak absurdalnym show, ale i poznajemy Coopera, który nie tylko był pod jej urokiem, ale jakie było jego życie i co się stało, że np. jego relacje z bratem nie są dobre.

Jeśli chodzi o Coopera i Kate to ich związek jest zakazany i w pewnym momencie Kate postanawia zaryzykować, ale zdaje sobie też sprawę z tego, że stąpa po cienkim lodzie, bo jeśli wyjdzie, że spotyka się z kimś, mimo że podpisała kontrakt, to jej plany i pomoc rodzinie legną w gruzach. Gdy Cooper dowiaduje się o wszystkim, to nie chce oczywiście, żeby tak się stało, ale też staje w obliczu nowej odsłony zachowania swojego brata, którego zawsze chronił i chciał dla niego jak najlepiej. Swoją drogą jego brat Miles to niezły dupek.

Styl Show jest dobry, bo czytało mi się ją naprawdę szybko i kartki same ubywały, że nie wiem sama, kiedy dobrnęłam do końca i powiedziałam tylko: Już koniec? Tak szybko? Dobrze, że mam drugi tom, więc niedługo się za niego zabiorę. Myślę, że fanom autorki powieść może się spodobać, więc zapewne powinni po nią sięgnąć. Jeśli ktoś jeszcze nie czytał jej twórczości to można zacząć od tej serii. Jest to niewymagająca historia, która jest w sam raz na odpoczynek i oderwanie się od wszystkich myśli na kilka chwil.

Ocena: 4/6
©Zaczytana Majka
Zacznę od tego, że było to moje drugie spotkanie z Vi Keeland. Pierwsze nie wypadło za dobrze, ale za to drugie było naprawdę dobre. Choć ostatnio zdecydowanie odeszłam od czytania erotyków, to jednak muszę przyznać, że ta książka mnie naprawdę wciągnęła.

Główną bohaterką jest Kate, która tak naprawdę na udział w programie zdecydowała się ze względu na pewien czynnik, ale o tym dowiecie się sami podczas lektury. Sama nie zdecydowałaby się na udział w czymś takim, ale skoro potrzebna jest każda pomoc pieniężna, to trzeba brać to co się trafia, prawda? Choć przez właśnie reality show została postrzegana jako kolejna pusta dziewczyna, której zależy na sławie, pieniądzach i gorącym przystojniaku u boku, to jest to naprawdę inteligentna młoda kobieta. Wie, że nie może pozwolić sobie na niepotrzebne chodzenie z głową w chmurach, więc stara się stąpać naprawdę twardo po ziemi i nie uciekać do krainy marzeń. Za tę jej wolę walki o lepsze jutro dla siebie, dla swojej rodziny ją podziwiam i to bardzo. Naprawdę dzięki temu zyskała w moich oczach.

Co mogę powiedzieć o pozostałych bohaterach?
Cooper to mężczyzna, który zawsze bierze to czego chce i nie cofnie się przed niczym, aby to coś zdobyć. Typowy facet, wiadomo.

Flynn, to mężczyzna, który jest rozchwytywany wśród uczestniczek programu. Choć wygląda i zachowuje się jak typowy twardziel i takie tam, to mnie wydał się takim trochę ciapciakiem. Chyba, że to opinia Coopera tak wpłynęła na to co sądzę o tym bohaterze... Hm, zastanawiające.

Jeśli chodzi o samą historię, to według mnie była ona zdecydowanie bardziej ciekawa, wciągająca i po prostu lepsza od historii Sydney i Jacka. Vi Keeland wykreowała tutaj naprawdę ciekawe postacie, gdzie każda z nich miała jakieś cechy przypisane tylko i wyłącznie sobie. Podczas lektury, wielokrotnie zadawałam sobie pytanie: czy Kate w końcu będzie z Cooperem? Czy może jednak wybierze Flynna? A może zostanie sama? Co tu się wydarzy, halo?!
I to było naprawdę fajne. Byłam bardzo ciekawa tego, jak ta historia się skończy i czy nie będę czasem rozczarowana.

Język, jakim posługuje się autorka, jest prosty i w jakiś sposób sprawia, że czytanie jest przyjemniejsze. W książce znajdziemy dużo różnych sytuacji, które człowiek spotyka tak naprawdę w swoim życiu, czyli mamy jakieś zabawne dialogi, zabawne sytuacje, ale także sytuacje, które wywołują smutek czy śmiech. A nawet pojawiają się momenty przywołujące złość.

Myślę, że każda miłośniczka erotyków, romansów czy po prostu książek Vi Keeland doceni tę powieść. Ja jestem naprawdę zachwycona i z chęcią sięgnę po inne powieści tej autorki.

Ocena: 5+/6
©Inthefuturelondon
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć