ebook Targ zamknięty. Lekcje Hioba. Droga do zbawienia - audiobook
4.22 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 68)

Targ zamknięty. Lekcje Hioba. Droga do zbawienia - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo RTCK
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 23.84
Audiobook - najniższa cena: 27.13
wciąż za drogo?
33.00 zł
27.13 zł
29.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ta audiokonferencja pomaga w rozwoju najważniejszego z poziomów Twojego powołania. Twojej relacji z Bogiem.
Całkowicie łamie starotestamentalną postawę handlowania ze Stwórcą: “Panie, moje modlitwy i dobre uczynki, w zamian za Twoje błogosławieństwo”. W miejsce handlu, wprowadza to co najbardziej istotne i co może być prawdziwym źródłem Twojego błogosławieństwa.Całość oparta jest na historii Hioba – jednej z najbardziej komentowanych ksiąg Starego Testamentu, którą o. Adam przedstawia z zupełnie innej strony niż dotychczas mogłeś słyszeć w kościele, na języku polskim, czy lekcjach religii.

Targ zamknięty. Lekcje Hioba. Droga do zbawienia - audiobook od Adam Szustak możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Kto zna o. Szustaka specjalnej rekomendacji nie potrzebuje. Dla tych Czytelników nie znających Autora napiszę, że o. Szustak jest jednym z niewielu kapłanów potrafiących odkryć, wydobyć i przedstawić z niewyczerpanego źródła Słowa Bożego malutkie fragmenty, cząstki, które nadają nieustannie nowy blask i nowe znaczenie tego co nam przekazuje Pismo Święte.

Warto zerknąć